Ataşehir Water Garden KaşıBeyaz

Geçen hafta  Sevgili  arkadaşım Gönül ve Sosyal Medyadan  Eray ‘ın daveti  ile Ataşehir WaterGarden ‘da  yeni açılan KaşıBeyaz’ta öğlen yemeğindeydim.Kaşıbeyaz Restaurant, 30 Eylül’de hizmete açılan Ataşehir WaterGarden,  içinde ve ilk olarak açılan restaurantlar arasında yer almakta. Kaşı Beyaz, Güneydoğu Anadolu  yemeklerinin yapıldığı  lezzetli bir  mekan .

kas

Damak tadına   hitap eden  lezzetleriyle kalmayıp , mekan iç tasarımı  ilede  oldukça ilgi çeken restaurant’ın   tam ortasında Ocakbaşı bulunmakta. Bugünkü  öğlen yemeği  davetide bu ocakbaşı nda gerçekleşti.Öğlen yemeği sunumuna ilk olarak Yuvalama Çorbası ile başladık.

jpg1

Sonra masaya özel hazırlanmış lavaş , tereyağı ve  peynir , çiğ köfte  servis edildi.

kebap

Ara sıcaklardan ise  kıymalı haşlama  içli köfte  vardı. kıymalı haşlama  içli köfte , lezzet açısından favorilerim arasında yer aldı.

kebap4

Şefin  Adana Kebap Yapımı ve Patlıcan Kebabı yapımı showunu seyrederek , sırasıyla  Adana Kebabı , Patlıcan Kebabı , Tavuk şiş etlerin tadımını yaptık.

water

Öğlen yemekleri yenildikten sonra WaterGarden ‘da kısa bir gezintiye çıktık.WaterGarden ‘ın  bir özelliği de havuzda müzikli su dansının olmasıydı. Gerçekten muhteşem bir   gösteri  bizlerle birlikteydi.WaterGarden ‘da  diğer hoşuma giden yer ise , Nostalji Sokağı ‘nın yer alması. Tabi  şu an tadilatta olduğu için   açılışını sabırsızlıkla bekliyorum. Gecesi ve gündüzü ayrı bir güzel olan Water Garden ‘de  çeşitli lezzet  mekanlarıda bulunmakta.

kebap3

Bir  tadım etkinliğinide   keyifli bir şekilde  bitirmiş olduk. Davetinden ötürü  Sevgili Gönül ‘e  ve Sosyal Medyadan Eray Bey’e teşekkür ederim.

Başka bir etkinlikte  ve mekan tanıtımında  görüşmek üzere  ,

Sevgiyle Kalın 

Lezzet Tramvayı 

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayı İle Başlar

917 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Ataşehir Water Garden KaşıBeyaz' has 10 comments

 1. 22 Aralık 2016 @ 06:50 resimlinefisyemektarifleri

  Çok güzel bir mekanmış.Gezmiş ve gitmiş kadar oldum emeğinize sağlık…

  cevap

 2. 22 Aralık 2016 @ 07:12 saadet uslu

  Mekan çok hoş bir yere benziyor…

  cevap

 3. 22 Aralık 2016 @ 11:32 irem

  menü nefis görünüyor afiyet olsun ..

  cevap

 4. 22 Aralık 2016 @ 17:30 Nilgün

  keyifli bir etkinlik olmuş, sevgiler

  cevap

  • 25 Aralık 2016 @ 13:50 LEZZETTRAMVAYI

   Evet gerçekten güzel bir etkinlikti Teşekkürler 🙂

   cevap

 5. 26 Aralık 2016 @ 12:04 aslı

  Mekan güzelmiş (:

  cevap


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.