http://www.bioblas.com/

Bioblas Color & More Saç Boyası Ürün Deneyimim

http://www.bioblas.com/

Haziran Ayında sevgili İlknurun Dünyası  nın tavsiyesi üzerine  Bioblas Color & More Saç Boyası  saç boyası ile tanıstım. Haziran ayında tatilde olmam  ve tatilimin uzun  sürmesi nedeniyle gelen kargo  elime geç ulaştı .Bu nedenle ürün deneyim yazımı geç yayınladım.

Bu ürün deneyimine saçım henüz boyalı  olmadığından ve  kendim sacım üzerinden  gölge yaptırdığım  için  , ürünü annemin saçı üzerinde  uygulama yapmaya karar verdim . 🙂    ürün deneyim yazımda  annemin sacı daha önceden boyalı olduğu içinde  bu zamana kadar sarktı. 🙂 ve Saç Boyası olarak da  annemin isteği üzerine de Fındık Kabugu 7.3  kodunu seçtim.

Evet şimdi biraz size Bioblas Color & More Saç Boyası hakkında  biraz bilgi vermek istiyorum.

Bioblas Color & More Saç Boyadisı   biraz bahsetmek istersek ; 5 mineral  ve vitamin içeren  bitkisel yağ ile sac dökülmesine karşı etkili  ilk kit boyanın   saçların boyanırken direnç kazanması mümkün. Saçı derinlemesine  besleyecek ve  saç dökülmesine karşı  bir yağ formül ile ederek  bu yagda 5 mineral ve vitamini de birleştirdi.Ürün hakkında   daha detaylı bilgi için  http://www.bioblas.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bioblas Color & More Saç Boyisı nın  içindeki kullanım kılavuzuna  göre  uyguladık.Sonuç ise gerçekten   süper oldu .En önemliside annem çok memnun kaldı 🙂 Bu deneyimdem sonra saç boyalarını Bioblas Color & More Saç Boyası olacagını    söyledi.

Bioblas saç kutusu içinden ise krem ,sac boyası , saç dökülmesine karşı  şampuan , bakım yagı , kullanım kılavuzu  ve ayrıca boyamayı gerçekleştirmek için bir çift eldiven çıktı. Kullanım Kılavuzuna baktığımızda ise  her şeyin  detaylı olarak kullanım   kılavuzunda anlatıldığını  gördük ve kullanım kılavuzundan yararlanarak   boyama işlemini gerçekleştirdik.Ayrıca kullanım kılavuzu internet sitelerinde de mevcut.

Kullandığımız Bioblas Boya ise  ;

Bioblas Saç Boyası

Saç Boyama hallerinden  fotograflar ise şu  şekilde ;

Bioblas Sac boyası ile boyadık.bekliyoruz.

Bioblas

Saçlar 40 dk.  bekletildikte sonra ise sonuç ;

Bioblas sonuç

Evet efendim   Bioblas Color & More Saç Boyasını  denedik ve  begendik. Sacı parlak gösterdiği bir gerçek. Hala denemeyenler var ise  kendi begendikleri renkleri deneyebilirler.Geç kalmadınız. 🙂

Ayrıca Bioblas Color & More Saç Boyası ile tanıştıran   Bioblas firmasınada ayrıca teşekkür ederim.

Sevgilerimle  ,

LEZZET TRAMVAYI

 

 

840 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Bioblas Color & More Saç Boyası Ürün Deneyimim' has 8 comments

 1. 04 Ağustos 2015 @ 11:08 Kezban Güleç

  Bioblas Color&More saç boyasını ben de kullandım. Özellikle boyanın içine katılan bitkisel yağ saçıma çok iyi geldi.

  cevap

 2. 04 Ağustos 2015 @ 11:11 fatma

  Çok yakışmış canım,zaten sende çok güzel ve şirin olunca 🙂

  cevap

 3. 04 Ağustos 2015 @ 12:09 Renkli Pasta Sepeti

  Güzel bir ürün. Ama benim için evde saç boyamak tam anlamı ile bir sorun…:(

  cevap

  • 04 Ağustos 2015 @ 14:44 LEZZETTRAMVAYI

   evet güzel bir ürün kendi sacımda deneyemedim ama annem memnun kaldı 🙂

   cevap

 4. 04 Ağustos 2015 @ 16:05 Bir Güzellik Hikayesi

  Acaba benim turuncu renk saçlarıma göre de bir ton var mıdır ki?

  cevap


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.