Bioderma Sebium Exfoliating Purifying Gel

bioderma

Yüzünüzdeki yağlardan kurtulmak için kullandığınız ürünler çoğu zaman cildinizi kurutarak pullanmasına neden olur. Maskeler ise cildinizin yer bölgesi için iyi gelmez ve içinde bulundurduğu maddelerle hassas cildinizde alerjik reaksiyon oluşmasına neden olabilir.
Bioderma Sebium Exfoliating Gel etkin ve yumuşak formülüyle cildinize zarar vermeden uygulanabilir. Karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiş özel ürün, jel formülüyle kolayca uygulanır. Peeling özelliğiyle yüzünüzdeki leke ve siyah noktalardan kurtulmanıza yardımcı olur.
Gözeneklerin sıkışması, cildin yenilenmesi, cilt bozuklukların giderilmesine yardımcı olan hücresel yenilemeyi hızlandıran etkisiyle sağlıklı bir tene sahip olmanıza yardımcı olur. Cilt bakım kremlerini kullanmadan önce cildi hazır hale getirme özelliğine sahiptir.
Fiyatı  55.50 liradan 44,40 liraya düştü.
Lezzet Tramvayı 

43 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Bioderma Sebium Exfoliating Purifying Gel' has 2 comments

  1. 07 Kasım 2016 @ 17:28 lerzan

    yorumlarını bekliyorum canım

    cevap


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.