Blog Yazarları 29 Ekim ‘de Kayseri’de Buluştu

test8

Bugün sizlere  29 Ekim   Cumhuriyet Bayramı ‘nda     katıldığım   harika bir   etkinlikden bahsedeceğim.

Bundan 1 ay   önce   Sevgili Lerzan ‘dan gelen bir telefon ile ,  29 Ekim  Cumhuriyet Bayramı’nda  gerçekleşecek toplantı  için  davet gelince  hiç  düşünmeden  evet  dedim. Hem Kayseri’li olmam, hem üniversiteyi Erciyes Üniversitesinde  okumam,  hemde  bu  önemli  günde toplantının olması düşünülmeden  evet dememe sebep oldu.Etkinlikte  tek yemek  ve mekan blog yazarı  olarak  benim katılmam ve kozmetik organizasyonuna ilk katılımımın olması   güzel bir duyguydu.

29 Ekim  Cumartesi  günü      sabah   8.20 uçağı ile     Kayseri’ ye  uçmak için Sabiha Gökçen Havalanına  gittim.  Aynı uçakta @PudrakokusuBlog  blog yazarı Gözde ‘ ninde olması sevindiriciydi.Uçaktan indiğimizde bizleri havaalanından  @Mademeruj Blog Yazarı  ve @mia.me.blog Blog yazarı arkadaşlarımız karşıladı ve birlikte etkinliğin gerçekleşeceği   mekana gittik. Sonra birbirinden değerli blogger arkadaşlarımla  toplantı öncesi   buluşarak , sabahın  ilk saatlerinde birlikte kahvaltı yaparak   sohbet etme imkanımız oldu.

Etkinlik  Sevgili Lerzan ‘ın açılış konuşması  ve  birlikte İstiklal Marşı  okunarak   saat 13:00  ‘ de  başladı.Lerzan   bizler için  çok güzel  hazırlanmış ki , masanın sunumu muhteşemdi.

test9

Etkinlikte bol bol  fotolar çekindik.İstanbul ‘dan @Sirinkanatlar Blog Yazarı  Seda  ve Eskişehir’den gelen @Pudrakokusublog Blog yazarı Gözde  ile birlikte çektirdiğimiz  bir  fotoyu sizlerle paylaşıyorum.

test4

Sevgil  @SevgininMakyajDefteri ile birlikte  bir foto ,

tt

Sonra  Etkinliğe sponsor olan  değerli firmalarının da katılımı ile   ürünlerinin tanıtımı bizlere yapıldı. Cumhuriyetimizin 93.yılını nedeniyle @rabutikpastakayseri  tarafından  hazırlanan  etkinlik pastası kesilerek  toplantı sonlandırıldı.

test3

Bu  sırada  Kayseri ‘ye gitmeyeli  de  8 sene olduğunu farketmişim.1994 senesinde üniversiteyi okuduğum yıllardaki Kayseri ile şu  an ki Kayseri  arasında   dağlar kadar fark. Kayseri    düzenli  ve temiz bir sehir olduğu gibi  son durumuyla  bayağı geliştiğini farkettim.

test7

Etkinlikte   sponsor   firmaları  biraz fazla olduğu için , daha detaylı  olarak , bundan sonraki yazımda  yayınlayacağım .

test6

Etkinlik yazımın  sonuna   gelmişken , İnce ayrıntısına kadar düşünülmüş olan  bu güzel  toplantı   daveti için   Sevgili Lerzan  Kara’ya , muhteşem lezzetleriyle    Operon cafe restaurant ‘a   , güzel hediyeleri içinde sponsor firmalarına  tekrar teşekkür ederim.

Etkinlik hakkında bilgi edinmek isterseniz #lerzankaradan29Ekim2yasinda ve #lerzankaradanli29ekim  hashtaglerinden ulaşabilirsiniz.

Etkinliğe Katılım ise oldukça fazlaydı.Katılım Sağlayan   Blog yazarları ise şu şekildeydi ;

LerzanKara 

Lezzet Tramvayı  

PudraKokusublog 

SirinKanatlar

KırıkSemsiye 

Sevginin MakyajDefteri 

MadameRuj

Makyajlı Kareler 

HaticeYıldırımOnline 

Miameblogg

Senadursun

PembeDunyamm

Başka   bir etkinlikte görüşmek üzere  ,

Sevgiyle Kalın

Lezzet Tramvayı  

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayı İle Başlar  

 

92 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Blog Yazarları 29 Ekim ‘de Kayseri’de Buluştu' has 6 comments

 1. 30 Ekim 2016 @ 21:03 Gözde İlter

  Canım seni tanıdığım için çok mutluyum. Daha uzun sohbet edebileceğimiz nice etkinlikler diliyorum. Çok sevgiler …

  cevap

  • 01 Kasım 2016 @ 13:36 LEZZETTRAMVAYI

   Gözdecin bende seni tanıdıgıma sevindim İstanbul ‘a geldiğinde haberleşelim inşallah başka etkinlerde de buluşmak nasip olur 🙂 sevgiler

   cevap

 2. 31 Ekim 2016 @ 18:09 fatma

  Ne güzel bir etkinlik olmuş Arzu Hanım,masa ve menüler harika.Emeği geçenlerin emeğine sağlık.

  cevap

  • 01 Kasım 2016 @ 13:35 LEZZETTRAMVAYI

   Fatma hn gerçekten güzel bir etkinlikti teşekkür ederim sevgiler

   cevap

 3. 01 Kasım 2016 @ 10:47 yeşimlehertelden

  Etkinlik,sizler,hediyeler harikasınızzz….Sevgili Lezzet Tramvayı sayfanızı yeni keşfettim ve Google+ ekledim.Ben de sizi http://yesimlehertelden.blogspot.com.tr/ sayfama beklerim..Sevgiler..

  cevap

  • 01 Kasım 2016 @ 13:34 LEZZETTRAMVAYI

   Yeşim hn teşekkürler beni çok mutlu ettiniz bende sizi takip edeceğim sevgiler

   cevap


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.