Ceviz Ağacı Cafe Restaurant

Ceviz Ağacı Lezzet Tramvayi

Ceviz Ağacı Lezzet Tramvayi

Koşuyolunda  kızımın okulunun olması sebebiyle  Koşuyolunda bulunan  bu cafe restaurant ile bu sayede  tanışmış olduk.Ceviz ağacı, pastalarıyla ve sunumlarıyla   Koşuyolu’nun en trend mekanı  diyebilirim. Çocuklar için figürlü pastaları  görsel olarak çok güzel. Tabi tatlarıda çocukların sevebileceği nitelikte yapılmış .

Pazar sabahları  brunch bulunmaktadır.Sabahları erken gidildiğinde  kalabalıkla henüz karşılaşmadım. Ama  akşam yemeği  zamanları mekan çok kalabalık oluyor.Bunun için rezervasyon gerekebilir.

Çocuklu  arkadaş toplantıları için ideal bir mekan  .Çocuklar için bir oyun salonu mevcut.Koşuyolu ‘ nun  en büyük sıkıntısı  otomobil park sorun var. Bu nedenle mekana erken gitmekte fayda var  .

Adres:Muhittin Üstündağ Cad. No:85 (Koşuyolu parkı karşısı)

Telefon:02163391826

 

 

125 views


Tags:


hakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Ceviz Ağacı Cafe Restaurant' has 2 comments

 1. 08 Mayıs 2018 @ 10:14 Ceviz ağacı

  Merhaba,
  Beğenmeniz bizi çok mutlu etti, güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.Her zaman bekleriz..
  Sitemize de göz atabilirsiniz..
  https://cevizagaci.com/

  cevap

  • 18 Mayıs 2018 @ 05:48 LEZZETTRAMVAYI

   Kızım koşu yolunda okuduğunu iiçin tercihim sizin kafeniz oluyor başarılarınız daim olsun

   cevap


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.