Deniz Kapısı

 Şimdi ise  sizlere  yeni mekan önerisi olarak sürekli gittiğimiz bir mekandan bahsetmek istiyorum.

Özellikle kızım İpek ‘in  favori mekanı DENİZ KAPISI.

Göztepe  Çemenzar ‘ da olan   küçük şirin bir balık lokantası. Bu şirin  balık lokantasında mezeler  , balıklar ve salatası   gerçekten çok lezzetli. Restoran iken şimdi işini büyüterek büyük bir alanda hizmet veriyor. Keyifli bir ortam olan bu yer de ayrıca taze balık ve deniz ürünlerinin satışı yapılmakta.

Deniz Kapısını şu şekilde anlatabiliriz:

  • Açılışından bu yana müdavimi olduğumuz
  • Lezzet Açısından balık yemeye doyamayacağınız
  • Balık sonrası helvasına ve salatasına  doyamayacağınız

Ve en önemlisi

  • Müşteri Odaklı

Deniz Kapısı Balık Restorana giriş yapıldıktan sonra favori balık siparişi verilir. Sonra önünüze ikramlık zeytin ve yeşillik salataların gelmesiyle ziyafet başlar.

Daha sonra o muhteşem lezzetteki mevsim salatasının gelişine  “ HOŞGELDİN “  diyoruz. Salatanın tadına doyum olmadığını söylemek istiyorum ve taze balıkların gelmesiyle balık ziyafeti başlar. Meze olarak ta güveçte karides tavsiyemdir.  Tatlı olarak ta çikolata soslu irmik helva favorimdir ki yanında çay siparişi vermeyi unutmayalım. Helvanın tadına doyamayacağınız an meselesi .

Şimdiden gidenlere afiyet  olsun.

Deniz Kapısı

Fahrettin  Kerim Gökay Caddesi. No:221/8

Göztepe /Kadıköy /İstanbul

Tel : 0216 407 17 17

Sevgiyle Kalın 

Arzu Batur Yalçınkaya

www.lezzettramvayi.com

Mekan ve Yemek  Yazarı 

DENİZ KAPISI

DENİZ KAPISI

 

182 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Deniz Kapısı' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.