Lezzettramvayi

Fatma Sadiye Toptanı Kızıltoprak Ögretmenevi

Lezzettramvayi

Sizlere tekrar 1 pazar sabahından bahsedeceğim. Haziran ayında  sabah  ailece  dışarıda kahvaltı yapmaya karar vermiştik.  ve aklımıza  ilk gelen yer ise  öğleden sonra Kızıltoprak ‘ta  olacağımız için yakınlık nedeniyle Kızıltoprak ‘ ta bulunan Fatma Şadiye Toptani Kızıltoprak Öğretmenevi’nde kahvaltı yapmaktı.

Kızıltoprak  öğretmenevi ‘nde   kahvaltı  açık büfe tarzında oluyor. Bahçesi çok güzel ve sakin  olan bu öğretmenevinde açık büfe kahvaltı  15 lira.Tabi ki öğretmen olan kişiler için fiatlar  düşük oluyor.

Yaz akşamları senelerdir  keyifle gittiğimiz bir mekan.Cuma ve Cumartesi gün keman ve Kanun  eşliğinde  Alakart akşam yemeği bulunmaktadır.Kışın kapalı restaurantı , yazında  bahçede yazlık restaurantı bulunmaktadır.

Fatma Şadiye Toptani Kızıltoprak Öğretmenevi’  nezih bir ortam  olmak ile birlikte  çocuklu ailelerin  gidebileceği  bir mekan. Sakinlik ve huzurlu bir mekan  arıyorsanız Fatma Şadiye Toptani Kızıltoprak Öğretmenevi’ ne  uğramayı ihmal etmeyin derim.

Adres :

Kadıköy, Hasan Amir Sk, 18

34724 Zühtüpaşa, , Türkiye – İstanbul

Telefon: 0216 418 24 11

121 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Fatma Sadiye Toptanı Kızıltoprak Ögretmenevi' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.