Filizler Köfteci Üsküdar Lezzet Tramvay

Filizler Köftecisi ( Üsküdar )

 

Filizler Köfteci Üsküdar Lezzet Tramvay

Filizler Köfteci Üsküdar Lezzet Tramvayi

Geçen hafta Üsküdar Salacak  sahilde bulunan  Filiz Köftecisine öğlen yemeğe  gittik.Her Üsküdar ‘ a gittiğimzde köfte yemeden dönmeyiz.  Bu sırada Filiz köftecisi’nin Tuzla’ da da şubesi var. Gurmelerin  uğrak yeri olan  Filizler Köfteci de Köfte Fiyatları  11.00 -21.00 arası.Tatlı fiyatları ise 5.00 – 7.00 arası. İçecekler ise 4.00 -7.00 arası. Oldukça makul  fiyatları bulunmakta.

Üsküdar da bulunan köftecide aynı zamanda  çocuk  oyunevide bulunmaktadırÇocuklu ailellerin rahatlıkla gidebileceği yer  diyebilirim. .Otoparkı  bulunmakta . Üsküdar Salacak Sahiline gittiğinizde köfte yemeden geri dönmeyin derim.

Adres Harem Sahil Yolu no:61 (Kız Kulesi Karşısı)

Telefon 0216 343 45 49

Lezzet Tramvayi

 Lezzet Yolculuğu Lezzet Tramvayi ile başlar

69 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Filizler Köftecisi ( Üsküdar )' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.