Göztepe Hacıbaşar Kebap

hacı2

Herkese Merhaba ,

10 sene  hatta ,  uzun zamandır uğrak yerimiz olan  kebap konusunda usta ,  kahvaltı konusunda da yöresel  takılan özel bir yerden bir kebap restaurant undan  bahsetmek istiyorum.  Yeri merak edenler için söylüyorum. Bu mekanın  adı GÖZTEPE ‘ de senelerdir yer  alan HACIBAŞAR KEBAP.

HacıBaşar Kebap ,  1955 yılından beri    Güneydoğu Bölgesine  ait geleneksel yemeklerin lezzetleri  ile  misafirleri ağırlayan ve  hala  dinamik ve enerjik  misafirperviliği ile  ön planda olmaya devam etmektedir.

Hacı Başar Kebap ‘ a senelerdir   gittiğimiz için ,Van Kahvaltısını süper olduğunu belirtmek isterim.  20 senelik okul arkadaşlarımızla, senede bir buluşsak yerimiz hep aynı  yer oluyor . Çünkü kahvaltıya gelen bir  daha gelmek istiyor. Her sene sayımız  azalsada , arttasa yine Hacı Başar ‘ da  Van Kahvaltısı yaparız.

Kurs

Tam bir aile mekanı olan Hacı Başar Restaurant , Güneydoğu Anadolu yöresine ait  yemeklerini tatmak istediğinizde de hiç çekinmeden  gidebileceğiniz bir yerdir.  Yemekleri çok lezzetli olup ,  çocuklu aileler için şiddetle tavsiye edebileceğim bir restaurant.

Hazır  restaurant demişken , birazda  foto çekmek gerekir  değil mi ? Tabi bu sıradaki  sevgili arkadaşımla , bir foto çekmeden olmaz demiş miydim ?

hacıı

Kebap olarak  favorim ; Ali Nazik Kebabı , Perde Pilavı ve Çorba olarak ise Yuvalama Çorbası

a20140419205221

a20140419211047

a20140210181116

Kahvaltı olarak ise Van Kahvaltısı . 2016 Fiyatlarını kişi başı 28 lira .  Temizlik ve hijyenik açıdan  tam puan alan  restaurantın  servisi  gereğinden hızlı. Restaurant hakkında daha detaylı bilgi için HACIBAŞAR linkini  tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Adres :

Göztepe İstasyon  Tütüncü Mehmet Efendi Cd. No:48

Göztepe – İstanbul           0216 360 7037-38

Başka bir mekan tanıtımında buluşmak üzere ,

LEZZET TRAMVAYI

 

 

122 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Göztepe Hacıbaşar Kebap' has 2 comments

  1. 05 Nisan 2016 @ 11:18 EMİNE KANAK

    NE KADAR GÜZEL BİR MEKANMIŞ KAHVALTIYA GİDİP AKŞAMA KADAR KALINABİLİR 🙂 YEMEKLERİN HEPSİDE MUHTEŞEM GÖRÜNÜYOR 🙂

    cevap


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.