Kadıköy ‘de Rota Balık Restaurant

rota

Günlerden Kadıköy  günü. Evet bugün Kadıköy  ‘un o tarihi  balık  çarşısını gezmişken , Rota Balık Restaurant ‘a  uğramadan olmaz.

Rota Balık  Restaurant ,  2009  yılında   kuruldu.Ve Kurulduğu günden beri    çarşı içinde olmasından ötürü  , tıklım  tıklım    müşterilerine  hizmet vermeye devam ediyor. Balık özellikle bu mevsimde çok önemli.Tabi taze balık   bulmak  ve pişirmek   daha önemli . Rota Balık , balıkların tazeliği  ve pişirdiği  balıklardaki lezzet ile gündemde olmaya başladı . ve bundan sonra  hep  gündemde kalacağı kesin .

 Rota Balık Restaurant girişinden  bahsetmek gerekirse , renk olarak  mavi ve  beyaz renkleri hakim ve  duvarlar balıklar ile  güzel dekoratifler oluşturulmuş.

Meze siparişi vermek isterseniz  , masaya  birbirinden  lezzetli    mezelerin geleceğini  görebilirsiniz.  Bu mezelerin yapımında  emeği geçenlere teşekkür etmek gerekir diye düşünüyorum.  Mezelerden ciğer   favorilerim arasında yer aldı .

rota2

Ailece   sohbet  eşliğinde   keyifli bir gece veya öğlen yemeği  yemek için Rota  Balık tan şaşmamanız lazım.

rota3

Bu güzel enfes lezzetler ile midenize bayram etmeniz  için henüz geç kalmadınız.Tabi  bu sırada   balık sonunda   bir tatlı    keyfi yapmanız kesinlikle şart. Tatlı olarak  ne olduğunu da  siz  mekan ziyareti yaptığınızda , yemek sonrası size  bırakıyorum.  Gidenlere  şimdiden afiyet şeker olsun diliyorum.

Lezzet Tramvayı  Youtube Kanalına  giriş yaparak   Rota  Restaurant   Görsellerine ulaşabilirsiniz.

Adres: Cafer Ağa Mah. Güneşli Bahçe Sok. No: 29/1A, Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 330 71 44

Sevgiyle Kalın  

Lezzet Tramvayı  

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayı İle Başlar  

 

219 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Kadıköy ‘de Rota Balık Restaurant' has 4 comments

  1. 28 Kasım 2016 @ 08:05 aslı

    Her şey nefis görünüyor (:

    cevap

  2. 07 Aralık 2016 @ 10:37 yeşimlehertelden

    Offff denizden ne çıksa yerim diyenlerdenim.Balık,midye,kalamar…tam benlik olmuş masa…

    cevap


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.