Kadıköy Göztepe ‘de Balık nerede yenir ? Hamsilos Balık Restaurant

 Son 1 aydır  ; KADIKÖY  Göztepe minübüs caddesinde tadilatı   devam eden bir restaurant’tan sizlere bahsedeceğim. Bu mekan Hamsilos Balık Restaurant. 

Balıksever bir aile olarak haftada  iki günümüzü balık yemeye   ayırdığımız için  , lezzet keşfi için   balık restaurantları da ziyaret ediyoruz. Hamsilos    Balık Restaurant ise bize çok yakın mesafede olduğu için  bu konuda  kendimizi şanslı gördüğümüz  kesin.

Tadilatın tümünü  günlük  takip ettiğimiz bu restaurant  geçen hafta  hizmet etmeye başladı.Yeni açılış nedeniyle geçen  gün , Ailece  bir akşam yemeği için bu keyifli mekanı ziyaret ettik.

hamsilos

Dış mekanı mavi balon ve beyaz balonlar  ile süslenen bu mekanın iç mekanı hem şirin hemde   görsel olarak    çok güzel design edilmiş. Yeni açılışından olsa gerek , kışlık  bölümü kapalı olmadığı için , dekor  bakımından  çok şirin olan bu mekanda, müşteri kaybının  olacağını düşünüyorum.

123 balik

Evet şimdi siparişlerden bahsetmek istiyorum. Sipariş olarak  Izgara Çinekop , Balık Çorbası, Hamsili Pilav, Salata siparişlerimiz arasında yer aldı. Menüde fiyatlarının olmaması ise  diğer dikkat edilecek bir konu .  Müşteri menüde   fiyat görmek ister diye düşünüyorum.

Fiyatları hakkında kısa bilgi ise şu şekilde  : 

Balık Çorbası : 10 lira  ,  Salata : 10 lira ,  Izgara Çinekop : 20 lira  Hamsili Pilav  : 12 lira  

Balıkseverlerin  yeni lezzet  durağı olacak  bu mekana , Kadıköy Göztepe ‘ye   yolunuz düşerse mutlaka   uğramanızı öneriririm.

Lezzet Tramvayı Youtube  Kanalım

Başka bir mekan tanıtımında görüşmek üzere ,

Sevgiyle Kalın  

Lezzet Tramvayı  

Lezzete Giden Yolculuk  Lezzet Tramvayı İle Başlar  

 

 

468 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Kadıköy Göztepe ‘de Balık nerede yenir ? Hamsilos Balık Restaurant' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.