KESKİNOGLU ŞEFİNİ ARIYOR (Zeytinyağlı Yemekler ) YARIŞMASINDA DERECEYE GİRDİM.

14 Kasımda MSA  ‘ da  gerçekleşen KESKINOĞLU ŞEFINI ARIYOR  ( Zeytinyağlı Yemekler ) yarışmasında 2.seçildim. 14 Blog yazarının da katılımıyla gerçekleşen  bu yarışmada  ben Zeytinyağlı Kış türlüsü yemeği, ile katıldım.  15 dk. hazırlanma ve 45 dk  ise   pişirme süresinin verildiği bu yarışmada  Degerli Jüri üyelerinin  lezzzet ,tat ,hijyen ve temiz çalışma kriterleri göz önüne alınarak  2.seçmeleri beni çok mutlu etti.

KESKINOĞLU ŞEFINI ARIYOR  ( Zeytinyağlı Yemekler ) yarışmasına katkıları olan başta  Keskinoglu firmasına  ,   değerli jüri üyelerine  ve MSA ( Mutfak  Akademi Okulu ) na   çok teşekkür ederim.

 

Sevgiyle Kalın 

LEZZET TRAMVAYI 

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayı ile başlar  

 

26 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'KESKİNOGLU ŞEFİNİ ARIYOR (Zeytinyağlı Yemekler ) YARIŞMASINDA DERECEYE GİRDİM.' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.