Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

 Lezzet Tramvayi

 

Bayram  gelmesine  az kaldı herkeste bir hareket bir heyecan…. Kimi  Şirketler  uzun tatil yaparken kimi şirketler ise  kısa tatil yapıyor.

 Bayramlar için  hazırlıklar  farklı boyutta .Bayram kavramı  insanlarda  gün geçtikçe değişiyor.  Bayramları herkes  tatil olarak görmeye başladı denilebilir.

Eskiden Kurban bayramı dendiğinde 2 gün önceden  Kurban alınıp bayrama hazırlık yemekler  yapılırdı Bayram denildiğinde  Bayram temizliği , Bayram alışverişleri , Bayram yemekleri ,Bayram harçlıkları  akla gelirdi.  Bayramın 1.günü  kurban kesildikten sonra kesilen kurbanın kavurması yapılırdı.

Şimdi ise Kurban bayramları uzun olduğundan  direk tatile  gidenler çoğunlukta Bundan 10 sene sonra bayramların nasıl olacağı   merak konusu.

Evinizin neşeli, sağlığınız yerinde, sevdiklerinizin yanında olduğu mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle.

  Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Bayram sonrası  görüşmek üzere 

LEZZET TRAMVAYI

19 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Kurban Bayramınız Kutlu Olsun' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.