Lerzan Karadanlı Etkinlik 29 Ekim Sponsorları

etkinlik

Geçen  Cumartesi   Kayseri ‘de  Sevgili Lerzan ‘ın  etkinliğine katılmıştım. Bu etkinlikte   birbirinden  değerli  Sponsor firmaları  biz blog yazarları için  hediyeler göndermiş. Bu hediyeleri sizler için bu  postta paylaşmak istedim.

İlk sponsor Firması   Etkinliğe katılan  blog yazarların isimleri ile   renkli kurabiye yapan  firma . Sunum  çok güzeldi Teşekkürler

test2

Sponsor Firması Saros Ajandanın  göndermiş olduğu  Türk bayrağı görüntülü ve kişiye özel  blog isimlerimizin bulunduğu ajanda ya bayıldım.

ajanda

Mutfağımızın vazgeçilmezi  Sütlaç  ve  Limon Jel  .Kenton Markası, genelde kullandığım bir marka . Teşekkürler Kenton 

kenton

Lila Kozmetik  tarafından gönderilen  ürünlere bayıldım. Beğenerek  kullanacağım  ürünler  arasında yer aldı.

20161102_174001

Pierre Cassi marka  gömlek eşimin işine  çok yarayacak. Toplantılar için ideal bir renk.Eşim adınaTeşekkürler Pierre Cassi.

gomlek

Knorr mutfağımızın vazgeçilmezi . Etkinlikte  ise bize  ürünleri ile  sponsor olan Knorr   ürünlerinden  yöresel  ezo gelin çorbasını denedim .Tadı muhteşem  tavsiye ederim.

ezo

Sponsor Firma Vismate  firmasının göndermiş olduğu  Arap Sabunu ve temizlik bezi.Bu markanın Arap sabunu kullanmamıştım.Şu sıralarda arap sabunum bitmişti denk geldi.Temizlik esnasında işe çok yarayacak gibi. Teşekkürler Vismate.

arapsabunu

Bioderma seneler  kullandığım ürün ve  çok memnun kaldığım ürünler  arasında.Biodermayı şiddetle tavsiye edebilirim. Teşekkürler   Bioderma  

bioderma

Sea Color  Marka  Saç Boyasını  önceden kullanmadım .Bu sıralarda saç boyamayı düşünmediğim için   saç boyasını  anneme   vermeyi düşünüyorum. Bioblas Sampuanı  görünce  çok sevindim.Gerçekten güzel bir şampuan ve  önceden de  test etmiştim. Teşekkürler Bioblas 

boya

Son  zamanlarda parfüm kokularına hasssasiyetim olduğu için kullanmıyordum. Yalnız bu  parfümün kokusu  gerçekten çok hoş geldi.  Zevkle kullanabileceğim bir kokuya sahip. Teşekkürler

koku

Kitabı  görünce konu dikkatimi çekti. Hatta kızımda kitap kurdu olduğu için  bu kitabı okumak istiyorum demesi  çok hoşuma gitti artık bize iyi kitap okumalar diyelim.Ne dersiniz ?

kitap

Bu güzel şirin bileklik için Cansui firmasına teşekkürler .

kolye

Keten Tohumu ve kayısı çekirdeği yağını gönderen Tabia firması  sponsorlar arasındaydı. Unutkanlığa iyi geldiğini   bildiğim için   yeni   almaya  başladım.Çünkü bu sıralar bana şart .:)  Teşekkürler  Tabia

tabia

Uzun zamandır  Revox’ un bu  bakım kremini  kullanmak  istiyordum. Sponsor firmalar arasında görünce çok sevindim. Teşekkürler Revox 

revoks

Le Soleil Şampuan  önceden hiç kullanmamıştım.İleri tarihlerde   kesinlikle deneyeceğim.

tt

Uzun zamandır Bebak  acıbadem kremi kullanıyordum. Soğuk havalarda  kullanılabilecek ideal krem diyebilirim. Lr Firmasının     bu güzel hediyeleride gerçekten çok güzel . Toplantıda Lr  Beauty Suzan Hn Lr  hakkında çok güzel bilgiler verdi.  Suzan hn a ayrıca çok teşekkür ederim.

krem

Bitkisel   ürünleri çok severim ki    PE-RE -JA firması    şampuan ve duş jeli dolu hediyelerle toplantıa katıldı. Zeytinyağa  gönül vermiş biri olarak Zeytinyağlı Duş jelini   hemen kullanmaya başladım bile. Sonuç gerçekten   mukemmel . Diğer ürünleri henüz kullanma  şansım olmadı.Tabi onları zaman zaman kullanmaya çalışacağım.

krem2

kolonya

Aspire  etkinlik   sponsorları arasındaydı.Önceden bildiğim    Aspire      gerçekten hem lezzetli hemde   sıfır kalorri  ve  sıfır yağ için birebir.Kesinlikle tavsiye  ederim.

aspi

Eskitilmiş kolyeleri hep sevmişimdir.Kolyeyi takmaya başladım bile . Teşekkürler  Kayra Yaren Çini Takı .Değişik tasarım  görmek ve sipariş vermek için  sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

kolye2

Kişiye özel   hazırlanan  magnetler çok şirindi. Buzdolabımda yer aldı.Teşekkürler HiciKokulu Taş

tas

Etkinlik sponsorları tanıtımında  sonuna geldik.Bu  güzel organizasyonu   hazırlayan   ve davet eden sevgili Lerzan  hn ‘a   tekrar teşekkür ederim .

xxx

Başka bir etkinlikte  görüşmek üzere

Lezzet Tramvayı  

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayı İle Başlar  

 

 

87 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Lerzan Karadanlı Etkinlik 29 Ekim Sponsorları' has 2 comments

  1. 06 Kasım 2016 @ 17:52 deryaninsporgunlugu

    Güle güle kullanin hepsini. Kurabiyeler cok seker.

    cevap


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.