Lezzet Tramvayi Anneler günü ve 2.yıldönümü çekiliş sonuçları belli oldu.

Sevgili takipçilerim merhaba  ,

    Lezzet Tramvayi anneler günü çekilişi  ve 2.Yıldönümü çekilişi Son Çekiliş tarihi  4 Mayıs 23:59 itibariyla sona erdi.   Katılım gerçekten bu sene  geçen senekine göre fazla oldu. Çekilişe katılan tüm takipçilerimize sonsuz teşekkür ederim.

Evet şimdi geldi Şanslı okuyucularımızın açıklanmasına 🙂  Bu sene kazanan takipçilerimiz  İzmir ve İzmit ‘ten oldu. izmir  ve  İzmitteki bu şanşlı takipçilerimizi de tebrik ediyorum. Şanslarının her zaman açık olmasını ayrıca  diliyorum.

Lezzet Tramvayi   Kolisini kazanan şanşlı takipçimiz  ;

  • Fatma   Kulon  /  İzmit

Makarna tenceresi kazanan  şanslı takipçimiz ;

  •  Nebahat   Kazanoğlu    / İzmir

Çekilişte kazanan şanslı takipçilerimizi   tekrar tebrik eder , adres bilgilerini   7 Mayıs  Çarşamba günü  akşamına kadar  lezzettramvayi@ hotmail.com  adresine  göndermelerini rica ediyorum. Aksi takdirde tekrar çekiliş yapacağım. 🙂

Bir  dahaki çekilişlerde görüşmek üzere dileyerek, kazanan şanşlı takipçilerimize  hediyelerini iyi günlerde kullanmalarını   diliyorum.

Sağlıcakla Kalın

Lezzet Tramvayi

Lezzete giden Yol Lezzet Tramvayi ile başlar 

 

 

14 views


Tags:


hakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Lezzet Tramvayi Anneler günü ve 2.yıldönümü çekiliş sonuçları belli oldu.' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.