Lezzet Tramvayi Blog Yazarları Buluşması için Taksim Hill ‘de Brunchtaydı

Dün  www.Birdemliksohbet.com  blog sahibi Sevil hn ve www.saglıklımutfak.net   blog sahibi Hilal hn ‘ın organizasyonluğunu yaptığı Taksim Hill de gerçekleşen Blog yazarları  Bahar Buluşması Brunch ‘a katıldım. Bu etkinlikte  yemek blogları  haricinde   her konuda  blog yazarlarıda katılmıştı Ve etkinlikde sanırım  100 kadar  blog yazarı bulunmaktaydı. Bu  Blog Yazar etkinliğine Lezzet Tramvayi olarak  ilk  katılımım oldu. Ve çok eğlenceli bir etkinlikti diyebilirim.

Etkinlikte sürekli yayınlarını izlediğim    www.planetmutfak da yemek çekimlerinde  çıkan  Tümayınmutfağı ve  ayrıca Annemin Eli  ile  tanışma fırsatım oldu. Tabi Cuma günü  Derya Baykal programında  Cuma günleri çıkan www.evatölyesi .com  kurucusu Sibel hn ilede tanışmak benim için ayrı bir keyifti.Diğer Blog yazarları ile sohbet etmek ve tanışmakda inanılmaz  keyifliydi.

 

İlk olarak Brunchta  tanışmalar  oldu. birlikte kahvaltı yaptık. Brunch sonuna doğruda   çekiliş gerçekleşti. Ve çekilişte kuruyemiş ve içeceklerin bulunduğu bir sepet kazandım.

Blog yazarlarıyla  birlikte  fotograflar çekildikten sonra  brunch sona erdi. Lezzet Tramvayi olarak   bu katılımgüzel bir deneyim oldu.

Bu etkinliği gerçekleştirdiği için  www.birdemliksohbet.com ve  www.saglıklımutfak.net  Blog yazarlarımıza ayrıca  çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki etkinliklerde   tekrar görüşmek üzere ;

Sağlıcakla Kalın

Lezzet Tramvayi

Lezzete giden Yol Lezzet Tramvayi ile başlar 

 

5 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Lezzet Tramvayi Blog Yazarları Buluşması için Taksim Hill ‘de Brunchtaydı' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.