BLOG YAZARLARI PENDIK BÖLGE HASTAHANESİNDE

Lezzet Tramvayı Blog yazarları ile Pendik Bölge Hastahanesi Kalori Kahvaltısında buluştu.

BLOG YAZARLARI PENDIK BÖLGE HASTAHANESİNDE

BLOG YAZARLARI PENDIK BÖLGE HASTAHANESİNDE

18 Ekim ‘de etkinliğime  davet ettiğim  ve aynı zamanda   Lezzet Tramvayı Kahvaltı etkinliğime sponsor olarak katılan ,  Pendik Bölge Hastanesi kurucularından Sayın  Prof Dr. @TurgutGoksoy ‘un  davetlisi olarak ,bugün için Kalori Kahvaltısına davetliydim. Kalori kahvaltısına, Blog yazarları arkadaşlarımıda   davet ederek ayrıca katkıda bulundum.

Hastaneye ulaştığımda Sayın @TurgutGoksoy ‘un  karşıladı, Kahvaltı öncesi , Diyetisyen eşliğinde Kalori hesaplaması yapıldı ve sonra   masamızda  yerimizi aldık.Gelen Blog yazarları arkadaşları  ve @TurgutGoksoy ile  sohbete başladık.

Sizlere  kısaca Pendik Bölge hastanesinden bahsetmek istiyorum.

Bölge hastanelerinin  üçüncüsü olarak 2010 yılında hizmete giren Pendik Bölge hastahanesinde 115 oda ,23  Yogun Bakım Ünitesi  ,6 Acil Gözlem yatağı ,Robotik Rehiblitasyon ve diğer tanı üniteleride bulunmaktadır. Ayrıca Diyabet Polikliniğe yeni açıldığınıda ayrıca duyurmak isterim.

Kahvaltı Esnasında Yemek Blog yazarları  haricinde BNI Business Network Platformundan katılan misafirler vardı. Kahvaltı  yapıldıktan sonra Sayın @TurgutGoksoy bizlere sağlıklı Beslenme hakkında değerli bilgiler  verdi.

Kalori dedikte Kalori Kahvaltısı ndaki  sunum bir harikaydı.

Kahvaltı tabağı aldığımız zaman kahvaltıdaki her ürününü yanında bilgiler ve   kalori miktarı bulunmaktaydı. Kahvaltıdan bir  örnek vermek gerekirse  1 ince salamın 10 gr ı 38 kalori olarak belirtilmişti  .

Benim kahvaltı  kalori miktarım 332- 669 kalori aralığındaydı. .Tabi kahvaltı tabağına koyarken zorlandım sayılır.:)))  Mesela   1 peynirin kalori miktarı 70  idi  , tabağa konulan miktar az oldu.

Sonra Hastahane Koordinatörü Sayın Dr @AbidinOzcelik  hastane hakkında kısaca açıklamalarda  bulundu.Kahvaltı bitiminde terasta Blog yazarları arkadaşlar ile fotograf çektirmeden olmaz dedik. 🙂

 Kahvaltıya katılan BNI  Business Network  misafirleri ile  birlikte  fotograflar çekildi.

Kahvaltı sonrası  hastanede  Sayın Fizyoterapist tarafından verilen değerli  bilgiler  eşliğinde , Robot Rehibilitasyon bölümü   gezdirildi.

Türkiye ilklerden  olan Robot Rehibilitasyon hakında  bilgi verecek olursak ; Dünyada  4 Tane ve Türkiye ‘ 1 tane  bulunan   ve hasta tarafından giyilebilen Robot   bulunmaktadır. Yürüme bozukluğu olan ,tekerlekli sandalyeye bağımlı olan veya felçli olan    hastaların  yürümesi  için oluşturulan bir sistem.

Fizyoterapistler eşliğinde havuzda      tedavi  süreçleride  yapılmaktadır.Bu tedavi süreçleri   hastanın , hastalık seviyelerine göre değişmektedir. Ayrıca seanslarıda 1 saat kadar sürdüğü bilgisinide vermek istiyorum.  Robot  Rehibilitasyon hakkında daha detaylı bilgi      almak isterseniz   Robotik Rehebilitasyon  linkini tıklamanız yeterli .

Pendik Bölgesine her yerden ulaşım  mümkün .Her  ne kadar   hastalıklardan  korunmaya çalışsakta ,  şu değişikken havalarda  ,olaki hasta olduğumuz zaman gidecebileceğimiz , hijyen bakımdan  kaliteli en önemlisi güvenebileceğimiz  bir hastane .

Son olarakta  Sayın  Prof. Dr @TurgutGoksoy  ‘un odasında fotograf çektirdik.

Bir etkinlik sonuna yine gelmiş olduk. Pendik Bölge Hastahanesi   kurucularından  Sayın  Prof. Dr @TurgutGoksoy ‘a başta olmak üzere , kahvaltı için emeği geçen tüm çalışanlara,  ve beni yalnız bırakmayarak  ,  daveti kabul eden sevgili Blog yazarları arkadaşlarıma   geldikleri için  çok teşekkür ederim.

Bir dahaki etkinliklerde  buluşmak üzere ,

Pendik Bölge Hastahanesi İletişim Bilgileri

Dogu Mah. Yücel Sk. No: 2 Pendik     İstanbul – Türkiye

Tel : 0216 585 32 00

Sosyal Medya 

www.facebook.com/pendikbolgehastahanesi

www.twitter.com/pendikbolgehastahanesi

www.instagram/pendikbolgehastahanesi

Sevgiyle Kalın

LEZZET TRAMVAYI 

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayı ile Başlar  

www.lezzettramvayi.com 

lezzettramvayi@hotmail.com

 

45 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Lezzet Tramvayı Blog yazarları ile Pendik Bölge Hastahanesi Kalori Kahvaltısında buluştu.' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.