Lezzet Tramvayi bugün Tavsiye Evinde Teremyağ Çay Etkinliğindeydi.

Bugün Tavsiye  Evinde    Chefika ile Teremyağ  çay etkinliğindeydim.Uzun zamandır Chefika ‘nın  etkinliğine katılmak istemiştim. Fakat kısmet olmadı.Bugün   ise tesadüflerle dolu bir gün olmasına karşılık  çok güzel bir gün geçirdik. Tavsiye  Evine gittiğimde  Chefika hn çok güzel  yemekler hazırlıyordu. Bu sırada masalar donatılmış çok güzel   yemek ve mezeler yapılmıştı. Tabi tarifleri de canlı olarak da  görme fıratım oldu.  Yapma fiırsatım olduğunda kesinlikle    yemek sitemde  yayınlayacağım.

 Bu sırada  selfii yapmayıda ihmal etmedik.Tavsiye Evinde önceki etkinliklerde tanıştığımız  www.makyajodası.blogspot.com adresi sahibi Hümeyra ile  yine birlikteydik.Tabi bu sırada farklı bloger arkadaşlarlada tanışma fırsatımız oldu.

Chefika’nın ellerinden   Enginarlı pilav  , Kabak salatası, Helva , Humus   yapıldı. Yediğimiz yemekler gerçekten süperdi. Tabi  Burda asıl tat ise Teremyağın kullanılmasıydı. Tadı gerçekten süper. Bu etkinliğe katılmadan öncede tesadüf ise benim de yemeklerde Teremyağı kullanmamdı.Teremyağın  yemekteki özellikleri hakkında Chefika bilgiler verdi.   Son olarak ta  Chefika  ve Müge  hn ile   birlikte bir video çekimi  yaptık. Çekimler sonradan Youtube’dan yayınlandığı  zaman linkini sizler ile paylaşıyor olacağım.

Bugün  Chefika ile  çay saatine davet etikleri ve misafir ettikleri için Tavsiye Evine   gerçekten çok teşekkür ederim.

Sevgiyle Kalın,

LEZZET TRAMVAYI

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayi ile başlar 

 

17 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Lezzet Tramvayi bugün Tavsiye Evinde Teremyağ Çay Etkinliğindeydi.' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.