ÇARGAH RESTAURANT TADIM ETKINLIGI

Lezzet Tramvayi Cargah Restaurant’ta İftara Davetliydi.

www.ilknurundunyası.com  bloggerın davetlisi olarak Cargah Restaurant ‘ ta   Cuma akşamı iftara davetliydim.Akşamüstü  Yenibosna ‘ya doğru yol koyuldum.  ÇARGAH  RESTAURANT ‘a akşam 8 gibi  gittim ve benim gibi davetli diğer 15 blogger arkadasımız  ile birlikte   akşam restaurantta buluştuk. Tanışmadığımız blogger arkadaşlarımız  vardı onlarla da  tanıştık. Sohbet ederken iftar vakti geldi .Birlikte iftarı  açtık.

Çarrgah Restaurant’tan da bu sırada bahsetmek istiyorum. 3000 bin metrekare  bir alana kurulu olan restauran 850 kişilik olup Gaziantep yörelerine ait  yemeklerin yapıldığı bir  restaurant.Restaurant Sahibi ise  biz blogggerla  çok ilgilendi.  İftar sonrası bloggerları  restaurantı gezdirdi. Restaurantta toplantı ve özel yemeklerın yapıldığı  VIP odalardan  3 adet  mevcut.Özellikle  iş yemeklerinin , düğün yemeklerinin yapılacağı keyifli bir restaurant.Ayrca en önemlisi  çocuklu ailelerin gidebileceği bir mekan. Mekana göre büyük  çocuk oyun odası mevcut.

Restauranıt gezdikten sonra  restaurant sahibi ile  birlikte  Sıla gecelerinin gerçekleştiği  ŞARK  Odasına  gittik. İşte Sonra fasıl  eğlence başladı. Tüm bloggerlar  mikrofon eşliğinde türküler söyledik. Çok eğlendik. diyebilirim.

 Saat   22:30 civarında   Türk kahve ikram sonucunda restaurant sahibi tüm bloggerlara   Gaziantep Baklava hediyesi ve  Çargah Tuz hediye  etti.Ayrıca  Unilever firmasının göndermiş olduğu hediyeleride  aldık. Lezzet Tamvayı olarak bu iftar yemeğinden büyük bir keyif aldım.Tabi fotoğraflardan  çok eğlendiğimiz sanırım belli oluyor. ÇARGAH RESTAURANTI  şiddetle tavsiye  ediyorum. Özellikle Antep Mutfağını sevenler için gitmeniz şart diyorum. :)))

Bu  etkinliğe davet eden Sevgili  ilknur ‘a ve  daveti gerçekleştiren ev sahibesi ÇARGAH RESTAURANT ‘a   çok teşekkür ederim.

Son olarak güzel  bir  gün daha bitmiş oldu ve   Tüm bloogerlar vedalaştıktan sonra tekrar buluşmak  üzere  ayrıldık.

ÇARGAH  RESTAURANTA GİTMEK İSTEYENLER için ;

ADRES : YENİBOSNA Merkez Mah. Değirmenbahçe Cd. No: 17A1-11

Basın Ekspres Yolu

İstWest Meydan

Yenibosna / Bahçelievler

Tel : 0212 397 22 12

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayi ile başlar  

LEZZET TRAMVAYI

 

122 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Lezzet Tramvayi Cargah Restaurant’ta İftara Davetliydi.' has 5 comments

 1. 08 Temmuz 2014 @ 16:22 ilknur Balcı

  Tatlım seni tanimak güzeldi daha güzel organizasyonlarda bulusacagiz çoook öptüm iyiki geldin.)

  cevap

  • 08 Temmuz 2014 @ 16:24 Kepi

   İlknurcum aynı düşüncelere sahibiz.Daha güzel organizasyonlarda buluşmayı çok isterim.iyi kiseni tanımışım çok öptüm 🙂

   cevap

 2. 26 Mayıs 2016 @ 13:13 Kezban Güleç

  Yine güzel bir organizasyon olmuş. Hepinize sevgiler, selamlar.
  http://kendimutfagindasef.com/

  cevap

  • 27 Mayıs 2016 @ 10:18 LEZZETTRAMVAYI

   Geçen senelerde blog yazarları arkadaşlarla katılmıştık guzel ve keyifli geçmişti sevgiler 🙂

   cevap


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.