Lezzet Tramvayı Kanyon AVM Macro ATELIER Tipi Peynirleri Workshop ‘ndaydı

Geçen hafta   Cumartesi günü  Kanyon Macro Centerda gerçekleşen CHEF Mert Boz   ile birlikte   Tipi Peyirleri Workshopuna   katılım sağladım. Workshop  kendi adıma çok keyifli geçti. Bu workshop  sayesinde Tipi Peynirleri  ile tanışmış olduk.

Tipi Peynirleri ,gerçekten tadı inanılmaz  bir lezzetteydi.  Bu sırada   %100 inek sütünden imal edilen  organik peynirlerin ,  çoçukların beslenmesi için önemini   ve  Tipi Peynirleri imalat yeri Adapazarı olduğunu  ve günlük   peynir yapımı  olduğunu  belirtmek isterim. Peynirin tuzsuz olması  bebeklerin ve hastaların tüketimi için  tercih sebebi  olabilmekte.

 Yemek Blog yazarları   ve CHEF Mert Boz önderliğinde    Tip Peynirleri   ile birlikte  grup halinde  yemekleri yapmaya koyulduk.Birbirinden lezzetli yemekler  ortaya çıktı.

Bu etkiliğe  davet eden Sevgili PastaKasrı Yemek Blog Yazarı arkadaşıma ve  Tipi Peynirleri sahibesi Elif hanım’a çok  teşekkür ederim.

Başka bir etkinliklerde  görüşmek üzere ,

Sevgiyle Kalın

LEZZET TRAMVAYI 

Lezzete Giden Lezzet Lezzet Tramvayı ile Başlar  

 

72 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Lezzet Tramvayı Kanyon AVM Macro ATELIER Tipi Peynirleri Workshop ‘ndaydı' has 2 comments

 1. 31 Ocak 2015 @ 16:03 kezban güleç

  Güzel bir etkinlik olmuş, yeni tatlar, yeni bilgiler hoş bir gün olmuş, sevgiler…))

  cevap

  • 01 Şubat 2015 @ 15:41 Kepi

   Evet gerçekten yeni bir tat ile tanıştık güzel bir etkinlikti 🙂

   cevap


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.