Lezzet Tramvayi Marmara Yelken Kulubünde Ethemefendi Lions 28.Kuruluş Yıldönümü Toplantısında

Efendim herkese    iyi Pazarlar dileğiyle  bugünkü yazıma başlıyorum. Biraz geç olsada  geçen haftaki bir deneyimimden sizlere bahsetmek istiyorum. Deneyim dedimde   bu anlatacağım olay ve  Şubat ayında Ethemefendi Lions Kulubu ile tanışmam   Şubat ayında  Lions Kulubü Eğitim Direktörünün  bir telefonu ile başladı. Sonra tanışmalar   ve görüşmeler  gerçekleştikten sonra   son olarak  Ethemefendi Lions kulubunun daveti üzerine Geçen perşembe günü  13:00 – 16:00 arası Marmara Yelken kulubunde  Ethemefendi Lions Kulubunun  28.Yıldönümü kuruluş Toplantısına katıldım. Bu toplantı   benim için değişik bir deneyim oldu.

 Ethemefendi Lions Kulubunun  28.Yıldönümü kuruluş Toplantısına Toplantı gündemi  şu şekildeydi :

  • Türk bayrağına saygı
  • Törel ilkeler
  •  Öğle yemeği
  • Sekretere söz verilmesi
  • Kulup başkanının konuşması
  • 28.Kuruluş Yılı ile ilgili konuşma
  • Genel Yönetmenleri Onurlandırma Sunumu
  • Mutlu günleri
  • son olarak  üye ve konuklara söz verilmesi

ve Toplantı 16 :00 itibariyla bitti.  Ethemefendi Lions  Kulup başkanı  benden bir konuşma istedi. Büyük bir zevk ile son olarak da 25 üye ve başkan ve konuklara karşı  eğitim ve kulube katılımım hakkında konuşma yaptım. Ethemefendi Lions Kulubünün teklifi ile  üyeliği  katılmayı kabul etmemin en önemli sebeplerinden biriside   Atatürkçü  olmaları ve Eğitime büyük bir katkıları  ve bunun için çalışmalar yapması  olmasıdır. Ethemefendi Lions Kulubune katılımım  ise Nisan ayında bir tören ile üyeliğim kabul edilecek. Kabul edilmem ile ilgili   bilgilendirmeyi sizler ile sonradan paylaşacağım.

Eveet Geçen Perşembe günü    Marmara Yelken Kulubundeki deneyimimi sizler ile paylaşmak istedim.Toplantıda öğlen yemeğinde de bulunmamdan ötürü  , Marmara Yelken kulbunün yemeklerinin de gerçekten güzel olduğu ve yer olarakta kaliteli bir yer olduğu  izlenimlerim arasında. Marmara Yelken Kulubu hakkında  http://www.marmarayelken.org.tr/ adresinden  detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Herkese şimdiden iyi pazarlar ve  bol dinlenmeli günler dileğiyle  .

Sağlıcakla Kalın.

Lezzet Tramvayi 

Lezzet Giden Yol Lezzet Tramvayi  ile başlar 

10 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Lezzet Tramvayi Marmara Yelken Kulubünde Ethemefendi Lions 28.Kuruluş Yıldönümü Toplantısında' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.