Meyzen Fasıl Restaurant

meyzen

Çocukluğumun   geçtiği  Maltepe ‘de en çok sevdiğim  yer ise   Mahallenin Muhtarları  dizisinin çekildiği yerdir.  Mahallenin Muhtarlarının çekimi yapıldığı kahvede  çay içmek  ve  eski nostaljileri yaşamak için  bu   sokağa gitmek gerekiyor.Ben her sene bu sokağa   gitmeden  yapamıyorum . Yazında   ayrı bir güzel olan bu  sokakta  öbek öbek dizilmiş  çay bahçeleri , publar  var. İstediğiniz   yerde   oturup sohbet etme olanağı bulabiliyorsunuz. Kışın ise   küçük  fakat eğlenceli fasılların yapıldığı mekanlar bulunmakta.

meyzen2

Geçen akşam  arkadaşlarımızla birlikte fasıl eğlenceye gitmiştik..Eğlence Mekanımız ise Meyzen Fasıl  Restaurant idi. . Meyzen Fasıl Restaurant  ,  çok  büyük olmamasına rağmen eğlencesi mükemmel.

Fix Menü ve alakart olarak   seçim mevcut. Porsiyonlar biraz  küçük olduğu için doyurucu  olmadığını  ilk olarak söylemek isterim 🙂 Fasıl veya Pop  olmak üzere 2 bölüm bulunmakta . Birinci katta  fasıl , ikinci katta  pop sanatçısı  çıkmakta. Rezerve ederken  sanatçıları belirtmeniz  gerekiyor ki karışıklık olmasın.

Fiyatlar ise Fix menü  110 lira . Fiyat her iki sanatçı içinde geçerli . 

 Şarkılar eşliğinde  akşam yemeği   yemek istiyorsanız  ve ayrıca  kalabalık  arkadaş grubuyla  ayrı bir keyif almak için Meyzen Fasıl Restaurant doğru bir mekan .  Detaylar için  Meyzen Fasıl Restaurant linkin tıklayarak   bilgilere ulaşabilirsiniz

Sevgiyle Kalın 

LEZZET TRAMVAYI 

Adres

Yalı Mahallesi İmam Ali Sokak

Beşçeşmeler, Maltepe, İstanbul

Telefon:0 (216) 441 53 03

Telefon:0 (216) 441 53 04

E-Posta:bilgi@meyzenfasilrestaurant.com

312 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Meyzen Fasıl Restaurant' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.