Misafir Köse Yazarı Olmak İcin

 

Misafir Köse Yazarlığı Hakkında 

Misafir Köşe  yazarlığı ,  Bir başka blog için veya site için  , o blogun veya sitenin  konusuna uygun bir konu seçerek içerik yazmak olarak söyleyebiliriz. Tabi böylece  içerik yazarak ta kendi sitelerinin de tanıtımını yapmış olacaklardır.

Yazı yazarken  her konuda yazabilirsiniz. Kailiteli ve içerik açısından zengin  bir yazının okunma oranı  yüksek olacaktır. Bu nedenle içerik ve   yazım kurallarına da uymakta fayda var.

Misafir Köşe  Yazarlığı  Yapmak bize ne kazanç sağlar ?

  • Blog sahibi veya site sahibi   kullanıcılar yazılarını yazarak kendi blogları da tanıtımını yapmış olacaktır. 
  • Blog ve site sahiplerinin  birbirleriyle   tanışmasına vesile olacaktır.
  • Sitenize ziyaretçi sayısı artacaktır.
  • Haftada en az bir yazı yazmak sizin tanınmanız açısından fayda sağlayacaktır.
  • Sitenizin tanıtımını da yazınızın en alt  bölümüne attığınız takdirde  binlerce kişiye sesinizi ulaştırmış olacaksınız. .

 

 

 

Site ve blog sahibi olmayan kişilerde yazı yazabilir. Misafir Köşe yazarı olmak isterseniz   Lezzettramvayi@hotmail.com adresine  site tanıtımınızı ve yazılarınızı  mail atarak  ilk adımı atabillirsiniz.

 

60 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Misafir Köse Yazarı Olmak İcin' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.