Moderya Alışveriş Sitesi

Bu postumda   size ne  yemek   ne de  mekan  tanıtımı yapacağım. Sizlere alışveriş yaptığım  bir e- ticaret  sitesinden bahsedeceğim. Hemde keyifle , oturduğunuz yerden alışveriş yapabileceğiniz site.

Alışveriş dedikte  her mevsim   geçişlerinde insanlar hep  kıyafet  alma derdine düşüyor.  Tabi çalışanlar  için ,  bu biraz sıkıntılı olabiliyor. Geçen gün internetten , Özellikle çalışanların zevkle   kullanabileceği  Moderya  sitesini  keşfettim. Sitede   birbirinden güzel çocuk , bayan , hemde  erkekler  için çok  şık kıyafet  alternatifleri var.

Moderya  ; Türkiye’nin en genç ve yeni e-ticaret markası olarak 2017 Aralık ayından itibaren e-ticaret sektöründe  olduğunu öğrendim.  Kaliteli mal  satışı yaparak  , Doğru yolda olduklarını  düşünüyorum. Tabi  Her ne kadar yeni kurulmuş bir e-ticaret sitesi olsa da tek amaçları   müşterilerine  uygun fiyatlarla en kaliteli ve şık ürünlerle buluşturmak . Hem kadın giyim , hem erkek giyiminde tekstil sektöründeki bütün tecrübe ve bilgi birikimleri ile  en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarınada eminim.Tabi  en önemli  özelliği ise  Moderya  sitesinin diğer sitelere nazaran ekonomik olması ve kargonun bedava olması.

Son  iki özellik ten dolayı   site   çok hoşuma gitti. ve  hemen   alışveriş yapmaya başladım.Alışverişte neler mi aldım  merak ediyorsunuz  . Merak edenler için  , alışveriş te aldığım ürünler ise  hemen  aşağıda

Bu havalarda  Kot üzerine giyilecek tişörte kimse hayır diyemez değil mi ?

yaz  mevsiminin  vazgeçilmez  alışverişlerinden   Pijama  takımlarıda süper olmaz mı .

Pijama takımı  dedim de  , beni tanıyanlar bilir ,  Her   renkten cıvıl cıvıl   çiçekli   , böcekli , hayvanlı  🙂   pijama giymekten  çok hoşlanırım. Moderya daki   pijamalar ise hem cici , hemde kaliteli görünüyor. Özellikle  Bambu Pijama takımlarına bayıldım. Renkli düğmeli ve kapri olması ise  beni cezbetti ve  hemen alışveriş listeme ekleme yaptım.

 

Ayrıca  kot üzerine   giymek için  ,   Şeritli  V yaka   kırmızı ve  lacivert  tişört .

Pembe V yaka tişörtüm :
İster  kot  ile  ,  ister  klasik pantalon üzerine giymek için  abiye  bluz a  kesinlikle hayır diyemem  🙂

ve   kimsenin vazgeçemeyeceği üzeri taşlı  siyah tişört

İşte benim zevkle yaptığım alışverişlerimde bu şekilde . Uygun fiyat  ve  kaliteli  atlernatif  sunan siteler  hep tercihim olmuştur. Benden  size ekonomik  bir  tavsiye  ; Moderya  sitesini  ziyaret ederek   hem ekonomik hem de şık  alışverişler  yapabilirsiniz.

Başka  bir  yazımda buluşmak üzere,

Hoşçakalın

Lezzet Tramvayı

38 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Moderya Alışveriş Sitesi' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.