NissAnneleri Lansmanı

Geçen hafta sevgili İlknur arkadaşımın davetiyle Sihirli Spatula ‘da  NissAnneleri Lansmanı na  katıldım. Bu davet sayesinde , uzun zamandır   etkinliklere  katılmadığım  için , görüşemediğim sosyal medya arkadaşlarım ile karşılaşmam benim  açımdan sevindirici  oldu.

Sihirli Spatula nın o muhteşem lezzetli kahvaltısı ile  birlikte  tüm sosyal medya kahvaltı yaptıktan sonra , kahve keyfi   yapıldı.

Sihirli Spatula   tarafından hazırlanan , masanın  sadeliği ve sunumuna hayran kaldım.  Sihirli Spatula ‘ da hızlı bir çekim  ile  küçük  bir vlog ta benden olsun dedim ve  Lezzet Tramvayı Youtube Kanalımda  yayınladım.


Merak edenler için  ;

Kahve  ve sohbet derken Niss Temizlik  Genel Müdürü Mesut  bey  bize  yeni  piyasaya çıkan  4 adet   Niss   ürünleri ve  markalaşmaları  hakkında çok güzel  değerli bilgiler aktardı. Bu bilgileri  merak edenler için Lezzet Tramvayı Youtube  Kanalımdan dinleyebilirsiniz. Hazır girmiş iken  ABONE OL  ile   tuşunu kullanarak abone olmanızı  tavsiye ederim.

4 adet Niss Ürünleri dedim peki  hangileri derseniz

 • Duşakabin ve banyo için
 • Ankastre, Fırın ve Ocak için
 • Temizlik Sirkesi
 •  Bulaşık makinesi için jel deterjan

Ben  duşakabin ve banyo olan ürünü ve  ankastre  , ocak  ve fırın için olan ürünü  kullanabildim ve çok memnun kaldım.Diğer  iki ürünleri henüz kullanmadığım için   cevap veremeyeceğim  ama  memnun kalacağımı düşünüyorum 🙂

Lansman sonunda  davetliler için bir foto olmadan olmaz diyen  Niss Firmasının sevgili fotoğrafçısının çekmiş olduğu bu  photo yu sizlerle paylaşmadan edemeyeceğim .

Niss temizlik ürünlerini  kullanmak ve denemek isterseniz  Niss Ürünleri  linkini tıklamanız yeterli .

Her güzel bir günün  elbette  bir sonu olacak derler ya çok doğruymuş. Sonuçta kahvaltı, sohbet  ve Niss firmasını dinlerken   NissAnneleri  Lansman  sonuna  da gelmiş olduk. Evet  yazımın sonlandırmadan önce  , bu güzel günün baş kahramanı  Sevgili İlknurundunyası  ve Niss Firmasına  ayrıca  muhteşem servisleri ile gönlümde taht kuran Sihirli Spatula ‘ ya  teşekkür ederim.

Başka etkinlik yazımda  görüşmek üzere

Sevgiyle Kalın  

Lezzet Tramvayı60 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'NissAnneleri Lansmanı' has 4 comments

 1. 29 Aralık 2017 @ 18:59 Emine Kanak

  Harika bir gündü yüz yüze tanıştığımız ada çok sevindim ürünlerde bi harika

  cevap

  • 01 Ocak 2018 @ 17:32 LEZZETTRAMVAYI

   Emine hn merhaba
   bende çok sevindim tanıştığımıza sevgiler

   cevap

 2. 03 Ocak 2018 @ 10:57 yesimlehertelden

  Lezzet Tramvayı farkıyla etkinliğe dair seyrettiğim ve sanırım yayınlanan ilk video paylaşımı…Çok hoşuma gitti.

  cevap


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.