O KAFE ve Cevahir

 

O Cafe Lezzet Tramvayi

 Evet Geçen Çarşamba  Cevahir O Kafe ‘ deydik. Lezzet Tramvayi   takipçilerinden Cevahir O Kafe ‘ deki  Cengiz bey ‘ in    daveti üzerine , iş çıkışı eşim  ile birlikte  O Kafe ‘ ye gittik.

O Kafe gerçekten güzel bir mekan ve 2000 yılında kurulmuş olan  cafenin   dekorasyonu etkileyici diyebilirim. Dünya mutfağı yemekleriyle birlikte  cafe restaurant niteliğinde.  Çoğunlukla iş çıkışı gelen kişilerin  rahatça sohbet edebileceği bir mekan .

O Cafe Lezzet Tramvayi

İş çıkış gittiğimiz için   eşim ile birlikte  yemek  siparişi verdik. Patlıcan yatağında et ve Soslu biftek  yemekleri gerçekten lezzetliydi. Yemeği bekler iken gelen  zeytin ekmek sunumu lezzetliydi.

 İş çıkışı arkadaşlarınızla sohbet etmek için bir yer arıyorsunuz O Kafe’ ye  uğramadan   Cevahir’den ayrılmayın derim.

LEZZET TRAMVAYI 

Lezzete Giden Yolculuk  Lezzet Tramvayı İle Başlar  

İSTANBUL CEVAHİR AVM 
BÜYÜKDERE CD. NO:22/372 KAT: 6 
ŞİŞLİ  / MECİDİYEKÖY / İSTANBUL

REZERVASYON TEL : 0212 380 16 50 

FAKS : 0212 380 16 52

20 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'O KAFE ve Cevahir' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.