Fruit Flowers

Pasta Kasrı Ortaköy’ de FruitFlowers ürünleriyle 3.Dogumgününü Kutladı.

Pasta Kasrının doğum günü için ORTAKÖY  @SagaLounge  cafe de Blog yazarları ile buluştuk. FruitFlowers ürünleriyle Pasta Kasrı 3.yaşını kutladı. FruitFlowers ürünleriyle ilk olarak 18 Ekim ‘de Lezzet Tramvayı Sonbahara Merhaba Kahvaltı Etkinliğinde sponsor oldukları için tanışma fırsatımız olmuştu. .Rengarenk  çiçekleriyle   sunumlarıyla ve  tanıtımları ile   Blog yazarlarının gönlünde taht kurmuştu. Pasta Kasrının 3. yaş  gününde  Blog yazarları ,   Fruit Flowers ürünleri   ile tekrar buluştu.

Pasta Kasrı’ nın dogumgünün de Fruit Flowers  Genel Müdürü Mahmut Bey’in tanıtımını  çok iyi   dinledim. Gerçekten  çok güzel  bilgiler verdi.Bize hediye edilen ürünlerinin görsel showu ise müthiş diyebilirim.

Şimdi Size Fruit Flowers hakkında bazı bilgiler vermek istiyorum.

Fruit Flowers  ilk olarak Bursa’da 20102 yılında kuruldu.Müşteri, memnuniyeti ile birlikte  Türk halkının gönlünü kazandı. 2014 itibariyle  İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Tekirdağ illerinde şubelerini açarak değişik şubelerdede bu  güzel ürünlerini  tanıtma fırsatı oldu. Evet bu kadar çalışma ,azim ve hırsın sonunda başarının  %100 olacağı  belli diyerek  2 sene içinde  firmalarınıda bu sayede büyütmüş oldular. Çalışan insan kazanır boşuna dememişler 🙂

Neden Fruit Flowers dersek ; 

Sizin ve sevdiklerinizin yüzünde gülümseme yaratacak lezzetler tamamen el yapımı teknikler ile hijyen kurallarına yüksek özen gösterilerek hazırlanmaktadır. Temin edilen taze meyveler, usta el işçiliği ile eğlenceli şekiller verilerek tasarlanmaktadır. Hazırlanan meyve dilimleri katkısız gerçek çikolataya batırılarak son halini almaktadır. Çikolata, kurabiye ve macaronlarımızı kalite güven belgesini almış tedarikçilerden temin etmekteyiz:
1-En taze meyveleri günlük olarak özenle seçiyoruz.
2-Ürünlerimizi önceden yapıp bekletmiyoruz.
3-Siparişi aldığımızda özenle temin edilmiş tazecik meyveleri ve sepeti hazırlıyoruz.
4-Özel şekerlendiriciler (yüksek fruktozlu mısır şurubu) kullanmıyoruz.
5- Ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi ya da renklendiriciler kullanmıyoruz.

Çünkü sevdiklerinizin tadacağı lezzetler, bizim için en önemli referans…

Hazır 24 Kasım Aralık  Öğretmenler günü gelmişken , www.FruitFlowers.com.tr  Öğretmenlerimizide unutmadı. Öğretmenler için % 20  indirim yaparak  bu özel günlerinde de onları yalnız bırakmadı. Çikolata tadını kek ile birleştirerek  veya meyve sepetleriyle  ve diğer güzel sunumları  bizim  ile buluşmak için  hazır .Bence  günlük olarak hazırlanan bu güzel  şık sunumları öğretmenleriniz için  gönderim yapmanızın zamanı geldi .

Fruit Flowers Ürünlerinin tadı gerçekten tadı damağımda kaldi .Çevrreme sürekli tazeliğinden bahsediyorum.Bana gerlen arkadaşlarıma ve cevreme Frutiflowers ürünlerini ikram ederken  büyük mutluluk duyuyorum.Fruit Flowers’a sipariş veren tekrar 2.siparişi verecek gibi geliyor. www.fruitflowers.com.tr  yolunuz açık olsun. Bol Kazançlar dilerim.

PASTA KASRI NİCE MUTLU SENELERE  .

Seni tanıdıgıma  çok memnun oldum.

 

Sevgiyle Kalın 

LEZZET TRAMVAYI 

Lezzete Giden Yol Lezzet Tramvayi ile Başlar  

 

 

79 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Pasta Kasrı Ortaköy’ de FruitFlowers ürünleriyle 3.Dogumgününü Kutladı.' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.