Persil Premium Lansmanı

persil2

Nişantaşı denilince nedense bende akan sular duruyor neden mi ? Çünkü ; İş hayatımın 2 senesi Nişantaşı’nda geçti. O gün bugundür ,Nişantaşı ‘ya gittiğimde ayrı bir keyif alıyorum. İşte Henkel ‘den gelen davet ve davetin de Nişantaşı ‘nda olduğunu duyunca   seve seve kabul ettim.  ve dun  akşam , Nişantaşı ‘nda yılın Restaurantı seçilen LA PETİTE MAISON  ‘da  Persil Premium Lansmanına   katıldım.  Persil Premium Lansmanı , Akşam 19:00  da kokteyl  ile başlayıp   20:00  ‘a kadar sürdü ve  sonradan   Persil ‘in düzenlediği defile ile devam etti.  Gecede   basın   ve cemiyet hayatından kişiler  ile birlikte , Henkel  Genel Müdürü’de  bulunmaktaydı. Defile sonrası  Henkel Marka Müdürü  konuşmasını yaptıktan sonra ,Henkel  Persil ‘in Marka Yüzü Pınar Altuğ ,  7 senedir  Persil ‘in Marka yüzüne  devam ettiğini  söyleyerek , Persil Premium  hakkında  kısa bilgi  verdi. Sonra mı ? Çekimleri Güney Afrika’da gerçekleşen Persil Premium   Reklamını , ilk olarak bizlerle paylaştı.

 Persil  Premium

Persil  Preimium , çamaşır temizliğinde yeni bir  çağ  başlatarak , temizlikte gözle görülecek  ve üstün leke giderici  özelliği ile artık tüm marketlerde  hem jel hemde toz olarak  raflarda bulabileceğiniz  haberini vermek istiyorum. Diğer toz deterjanlara fark atacağını  vurgulayan Henkel yetkilileri, Persil Premium ‘u   kesinlikle kullandıktan sonra  ilk tercihleri olacağını  belirtiyorlar.

Yeni Persil  Preimum Özellikleri

Üstün Leke Çıkarma Gücü  

 • Lekeleri diğer  tüm sıvı deterjan markalarından  daha iyi çıkarır.
 • Persil Premium  Jel ‘in üstün   leke çıkarma  gücü  bağımsız bir araştırma enstitüsü tarafından onaylanmıştır.

Seçkin Kaliteli Parfüm 

 • Çamaşırlardaki  ferahlık 4 hafta boyunca sürer.

Temizliğin Yeni Nesli  

 • Persil Premium Jel ile  görebildiğiniz ve koklayabildiğinz farkı keşfedin.

Gecenin geç saatlerinde  foto çekimine başlamışken , sevgili   Persil Marka yüzü  Pınar Altuğ  Atacan hn ile de fotosuz olmaz değil mi  ?

persil

Lansmanda Yağmur Atacan ve Aslı Tandoğan  ile selfiesiz olmaz dedik ve   sonuç ortada   🙂

persil3

 Keyifli  ve hareketli  geçen   Persil Premium Lansmanı  ,  geç saatlere kadar sürdü.  Bir   lansman sonuna daha gelmiş olduk.  Lansman a davet eden  Henkel  firmasına ayrıca  teşekkür ederim.

Başka bir   lansmanlarda  görüşmek üzere , kendinize   iyi bakın. Bu yazımıda bol bol  okuyun anlaştık  mı ?

Sevgiler

LEZZET TRAMVAYI  

Lezzete Giden Yolculuk  Lezzet Tramvayı İle Başlar

SOSYAL MEDYA  PAYLAŞIMLARIMI TAKİBE  ALMANIZ İÇİN  

www.lezzettramvayi.com 

www.facebook.com/lezzettramvayi 

www.instagram.com/lezzettramvayi 

www.twitter.com/lezzettramvayi

www.pinterest.com/lezzettramvayi 

 

273 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Persil Premium Lansmanı' has 4 comments

 1. 06 Nisan 2017 @ 12:41 saadet uslu

  sevdiğim ve kullandığım bir marka

  cevap

 2. 08 Nisan 2017 @ 06:42 deryaninsporgunlugu

  Persil severek kullandigim bir marka. Sevgiler.

  cevap


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.