PİKNİK ALANLARI

Piknik Alanları

PİKNİK ALANLARI

Havaların ısınmasıyla küçük büyük farketmez , herkes piknik alanlarına  gitmeye başladı. Bundan 2 ay önce ailece piknik yapma alışkanlığımız olmadığı için piknik nerede yapılır  diye düşünmeye başlamıştım. Kızımın isteği üzerine  piknik  yapmak için  yola çıkmamıza rağmen piknik alanı bulamadığımız için aklımıza  Mihribat korusuna gitmek gelmişti. Fakat gittiğimizde  piknik yapmak yasaklandığı için sepetimizi arabada bırakıp   kahvaltı yapmaya  gitmiştik.

O günden beri   piknik alanlarına  dikkat etmeye başladım.  Sahil yollarında çoğu insan  sahil kenarındaki yerleri piknik alanı  olarak kullanıyorlardı. Tabi bu da hiç güzel bir  görüntü  vermiyor.Piknik genelde piknik ortamlarında olur  düşüncesi olduğu için geçen gün piknik alanları ile ilgili  linkler  gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim.

Piknik  Alanları 1 

Piknik  Alanları 2

Piknik  Alanları 3

Piknik  Alanları 4

Piknik  Alanları 5 

Piknik Alanları 6 

linkine girdiğinizde piknik alanı ve mesire alanlarına ulaşabilirsiniz . Bu linklere  girip baktığımda ise  ne kadar piknik alanı varmış da benim haberim yokmuş  diye düşünmeye başladım.

Sadece piknik alanlarına gitmeden önce   size tavsiye olarak  böcek  sokmalarına karşı  bir ilaç , koruyucu krem ve şapka  yanınızda bulundurmanız. Ben bu konuda dikkatsiz davrandım. Beni sırtımdan  böcek ısırmış  .Bu nedenle 2-3 hafta bayağı zorlandım diyebilirim.

                                                                                                                                                                          Sevgiyle Kalın

 Lezzet Tramvayi 

890 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Piknik Alanları' has 6 comments

 1. 04 Nisan 2016 @ 16:27 anadoludan lezzetler

  merhabalar, Ben piknik sever olarak bu yazı benim çok dikkatimi çekti, emeğinize sağlık bu arada resim çok güzel böyle bir yerde piknik yapmak çok zevkli olacaktır.

  cevap

  • 04 Nisan 2016 @ 16:48 LEZZETTRAMVAYI

   Rojda hn piknik alanları çok önemli yol güzergahında yapılan mangalları hiç sevmiyor.Bence yerinde yapılan piknik daha keyifli geçiyor. sevgiler

   cevap

 2. 11 Mayıs 2016 @ 20:47 ilke

  Eskiden her haftasonu piknikteydik. Şimdilerde biraz zor, İstanbul adamı yoruyor..

  cevap

  • 12 Mayıs 2016 @ 11:52 LEZZETTRAMVAYI

   evet çok dogru istanbulda genelde trafik felç her yere gıdılmıyor

   cevap

 3. 23 Mayıs 2016 @ 17:32 deryaninsporgunlugu

  Ne güzel resimler. Ben de piknik yapmayi çok severim.

  cevap

  • 23 Mayıs 2016 @ 19:04 LEZZETTRAMVAYI

   Derya hn piknik sevdiğinize cok sevındım umarım faydası olur

   cevap


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.