Pudra Kokusu Mayıs Papatyaları Etkinliği

Pudra Kokusu  Blog yazarı arkadaşım Gözde  ile ilk olarak  Kayseri ‘de  Lerzan ‘In etkinliğinde tanışmıştım. hatta uçak yolcuğunu  birlikte yapmıştık. Kayseri etkinliğinden sonra Sevgili Gözde’ ciğimin  Pudra Kokusu Mayıs Papatyaları Etkinlik daveti 1  hatta 2 ay önceden  edildiğimden  çok mutlu oldum..Neden mi ? Çünkü  Mayıs ayında ailece  Eskişehir’ e gitmeyi düşünüyorduk .Bu davette gelince  Eskişehir ‘e gitmek  kesinleşti.

6 Mayıs gün Etkinlik günü  İstanbul -Ankara hızlı tren ile Pendik ‘ten  trene binmek için gittiğimizde Sevgili Gulumse Yuzume Blog yazarı arkadaşım  Yasemin ile karşılaşınca  çok sevindim. Tabi hazır   karşılaşmışken  yolculuk öncesi bir foto ile herkese Günaydık dedik.

Tren yolculuğumuz  2.5 saat sürdükten sonra, Etkinliğin gerçekleştiği ve akşam konaklayacağımız Odunpazarı’nda bulunan Paşa Konağı Hotele  gittik. .Küçük ama modern dekorasyonu ile  çok hoşuma giden konağın  ayrıca  bahçesi  harikaydı.

Yolculuk sonrası  kendimize çeki düzen verdikten sonra , Eskişehir ‘de 3 farklı ilden gelen 16  etkin blog yazarları bu davet sayesinde bir araya geldi. Toplantı salonuna gittiğimizde masalar hazırlanılmış ,her masada  kişiler için  özel  hazırlanılmış  kurabiyeleri Kurabiyelerim Vildan Denizci  ve etkinlik masa ve  papatya taçları  Lina Organizasyon tarafından yapıldığını öğrendim. Tatlı yiyelim , tatlı konuşalım misali kurabiye ve  taçlar ve   konsept  harikaydı.

Herkes yerini aldıktan sonra  , Toplantı 3 saat  kadar sürdü . Etkinliğe sponsor olan Lrougepropa ,Jm Ocean Avenue ,Bionnex,Activar,Bargello Parfüm ve Revox firmalar  bizlere  ürün tanıtımlarını yaptılar.

Etkinliğe Eskişehir Kombin Tv  ve Kombin dergide yayınlanması üzerine röportajlar yapıldı.

Sonrasında  blog yazarı arkadaşları   ile birlikte , sohbet ve muhabbet derken  foto çekimleri yaptık ve   etkinlik sonrası ailece Eskişehir’ de küçük  ama bir o kadar da eğlenceli  dolu dolu  kültür turu yaptık. Tabi bu sırada   blog yazarı arkadaşlar ile foto çekimi her zamanki gibi yapıldı 🙂

İlk Fotomuz Lezzet Tramvayı & Pudra Kokusu  

Uzun zamandır mesajlaştığımız ama yüzyüze  görüşemediğim Nilgün Ozen Aydın   ile karşılaşmamız  beni  çok sevindirdi.

Etkinlik  ile ilgili    detaylarımı Lezzet Tramvayı Youtube kanalım ‘da paylaştım. Merak edenler kanalıma davetlisiniz.Bu sırada  ABONE olmayıda ihmal etmeyelim olur mu ?

Sevgili   PudraKokusu  Blog Yazarı  arkadaşımız Gözde ‘nin  Etkinlik  için Pastasını keserken  yaptığı konuşma 🙂

Tabi bu sırada  ailece Eskişehir turumuzda  çok eğlenceli geçti.Hazır  videoları seyretmişken , Eskişehir ‘ de Nereleri  Gezdik ?   temalı  bu videoyuda ziyaret edin derim 🙂

Eskişehir’ de  1 gün konakladıktan sonra ,  etkinlik   sonrası güzel   paylaşım ve anılar   ile   İstanbul   bizi bekler dedik ve  İstanbul yolculuğumuz başladı.

Sevgili  Gözde’ye daveti için  tekrar teşekkür ediyor ,  bundan sonraki   blog yazarlığı   hayatında şimdiden başarılar diliyorum.

Başka bir etkinlik yazısında görüşmek üzere

Sevgiyle Kalın 

Lezzet Tramvayı  

 

 

 

 

72 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Pudra Kokusu Mayıs Papatyaları Etkinliği' has 10 comments

 1. 10 Mayıs 2017 @ 15:36 Ümran

  Harika bir gündü cidden tanıştığımıza da cok memnun oldum 🙂

  cevap

  • 10 Mayıs 2017 @ 15:39 LEZZETTRAMVAYI

   Ümramcım fazla sohbet edemedik ama karsılastıgımıza cidden çok sevindim cnm

   cevap

 2. 10 Mayıs 2017 @ 15:45 Pudra Kokusu Gözde İlter

  Canim kalemine yüreğine sağlık. İyiki geldiniz. Tekrar gorusmek cok keyifliydi. İnsallah yeni organizasyonlarda tekrar biraraya geliriz.

  cevap

  • 10 Mayıs 2017 @ 15:49 LEZZETTRAMVAYI

   cnm davet için ben teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere sevgiler cnm

   cevap

 3. 12 Mayıs 2017 @ 15:47 Gülümse Yüzüme

  Çok güzel bir gündü.Ne güzel videolar çıkmış ortaya ,tekrar görüşürüz umarım .Öpüyorum canım ,sevgiler…

  cevap

  • 12 Mayıs 2017 @ 16:52 LEZZETTRAMVAYI

   evet cnm güzel ve keyifli bir gündü teşekkürler tekrar görüşmek üzere cnm

   cevap

 4. 13 Mayıs 2017 @ 12:21 Kezban Güleç

  Eskişehir’de harika bir buluşma olmuş. Videoyu da mutlaka seyretmek isterim, hemen bakıyorum.

  cevap

  • 15 Mayıs 2017 @ 14:30 LEZZETTRAMVAYI

   Kezban hn evet güzel ve eglenceli bir buluşma oldu sevgiler

   cevap

 5. 16 Mayıs 2017 @ 19:34 renkli pasta sepeti

  Bahar gibi rengarenk, çok güzel bir etkinlik olmuş. Hepiniz çok hoş görünüyorsunuz. Sevgiler..

  cevap

  • 17 Mayıs 2017 @ 04:55 LEZZETTRAMVAYI

   Evet bahar öncesi güzel bir etkinlik oldu sevgiler cnm

   cevap


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.