Yemek Bizim İçin Bir AŞK buluşması

reis-gida

“Yemek Bizim İçin Bir AŞK” Blogger buluşmasına katıldı

Kuru gıda sektörünün lideri Reis Gıda, 3 Aralık Cumartesi günü düzenlenen “Yemek Bizim İçin bir AŞK” blogger buluşmasına katıldı.

Neval Coşkun Gulay Kaykaş  ve Vildan Vatansever tarafından organize edilen etkinliğe, lezzet ve mekan bloggerları yoğun ilgi gösterdi. Reis Gıda’nın kuru gıda ürünleriyle fotoğraf çektiren bloggerlar, #reisolsunafiyetolsun diyerek sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptı.

reis

Reis’le, Hadi sofraya!

Türkiye’nin her mutfağında “Reis” adı geçiyor. Nielsen Türkiye’nin Kasım 2015- Nisan 2016 araştırma verilerine göre, Reis pirinç ve bakliyat kategorisinde en güvenilen lezzet, en çok tavsiye ve tercih edilen marka oldu. 2000 yılından itibaren Nielsen Türkiye’ye yaptırılan araştırma sonuçlarına göre, Reis pirinç ve bakliyatta daima liderliğini koruyarak, pazardaki en güçlü ve en değerli marka imajını sürdürmeye devam ediyor. Marka sağlığı göstergeleri arasında, tüketiciler için en önemli faktör, Reis markasının ‘güvenilir’ olmasıdır. Güvenilir marka olması imajını; kaliteli olması, lezzetli (tadı güzel) ve sağlıklı olması, tavsiye edilen marka olması, obeziteye karşı savaşan marka olması, %100 yerli tohumdan üretilmesi, yenilikçi olması, sosyal sorumluluk kampanyaları yürüten marka olması, farklı ürünler sunması ve ürünlerinin çabuk pişmesi gibi diğer ifadeler takip etti.

Reis’le, her masa mutlulukla kuruluyor

Türkiye’nin önerisiyle, Birleşmiş Milletler (BM) 2016 yılını Uluslararası Bakliyat Yılı olarak ilan etti. Reis, sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam vurgusunu katıldığı tüm toplantılarda dile getirdi. Reis’in reklam filminde, bakliyatın sağlıklı beslenmedeki rolüne ve ailece sofrada buluşulmasının önemine dikkat çekiliyor. Reklam filminde, “-Ne zaman tamamlanır hayat; Evde mis gibi yemek kokusu varsa; Akşama ne yemek var deniyorsa; Hadi sofraya sesi yükseliyorsa; Her masa mutlulukla kuruluyorsa; Ellerine sağlık diyen varsa; Bir de tüm sevdiklerimiz sofrada buluşuyorsa; Hayat işte o zaman tamam. Reis olsun Afiyet olsun…” denildi.

Sevgiyle Kalın

Lezzet Tramvayı

Lezzete Giden Yolculuk  Lezzet Tramvayı İle Başlar  

65 viewshakkında

7 MAYIS 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan LEZZET TRAMVAYI Sizler için güzel Yemek Tariflerini, Mekan Tanıtımları , Davet edilen lansman - etkinlikleri ve Röportaj paylaşımlarına devam edecek.. İletişime geçmek için lezzettramvayi@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sevgiyle Kalın LEZZETE GİDEN YOLCULUK LEZZET TRAMVAYI İLE BAŞLAR'Yemek Bizim İçin Bir AŞK buluşması' has no comments

Bu yazıya yorum yapan siz olun!


düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.