Neden Moller’S Omega3 Balık Yağı Şurubu

0
458

Balık yağına düşkünlüğüm küçüklüğüme  dayanır. Nerden çıktı şimdi bu  demeyin 🙂 Çok ilginçtir ama  Ben küçükken diye başlayacağım  söze 🙂 İlkokula gittiğim yıllardı  diye hatırlıyorum.Bir gün  sürekli oyun oynadığım çocukluk arkadasımın bana, balık yağı kullandığını  ve her sabah annesinin okula gitmeden  balık yağı içirdiğinden bahsetmişti. ve bunun  okul yaşantısında  çok  iyi yerlere getireceğini  söylemişti. Eve geldiğimde  anneme ” Anne bana neden balıkyağı şurubu vermiyorsun ? “ diye   söylediğimi hatırlıyorum.

Balık yağı   bende  öyle bir yer  etmiş ki ; Yıllar geçti ve ben anne oldum. Kızım   doğdugunda ve  balık yağının verme  yaşlarını öğrendikten sonra  balık yağının ilk açılışı yaptım. Seneler geçti  her  kış Dr. Kontrolünde  kızıma balık yağı verdim derken geçen akşam eve geldiğimde bir süpriz ile karşılaştım. Şık Meyve sepetleri ve Dünyada ilk  dünyanın en saf Omega3 balık yağını  yeni yıl hediyesi olarak   göndermişti.

Balık yağı   bende  öyle bir yer  etmiş ki ; Yıllar geçti ve ben anne oldum. Kızım   doğdugunda ve  balık yağının verme  yaşlarını öğrendikten sonra  balık yağının ilk açılışı yaptım. Seneler geçti  her  kış Dr. Kontrolünde  kızıma balık yağı verdim derken  Geçen kış  Moller’s  balık yağı ile tanıştım.

Ben kızım için balık yağı şurubunu başka bir balık yağı şurubu kullanıyorken  ve  tam bitmek üzere iken  Mollers Omega3  imdadıma yetişti. Gerçekten lezzeti  mükemmel .Çocuklar genelde balık yağı şurubunu sevmezler. Kızım  isteyerek bu balık yağı şurubunu içmeye başladı  .Bu balık yağını  denememe vesile oldukları içinde  ayrıca teşekkür ederim .

 Şimdi sizlere  MOLLER’S OMEGA3  hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum.

Möller’s Omega 3 Norveç’in Atlantik kıyılarında yaşayan ve Omega 3 içeriği çok zengin bir balık olan yabani kuzey kutbu morina balığından elde edilmektedir. Doğal karışık meyve tadı ile çocukların beğenisini kazanan Möller’s Omega 3,dünyaca ünlü saygın bir kuruluş olan International Taste & Quality Institute tarafından lezzetli tadı ile ödüllendirilmiştir.

 Norveç’te üretilen 160 yıllık lider balık yağı markası Möller’s Omega 3, içeriğindeki yüksek Omega 3 yağ asitleriyle bağışıklığın korunmasına yardımcı oluyor. A, D ve E vitaminlerini de içeren Möller’s Omega 3 balık yağı, tatlandırıcı, şeker veya kimyasal aroma da içermiyor.250 ml lik şişelerde  satılmaktadır. 

Omega 3 yağ asitleri vücut için gerekli olan ama vücudun üretemediği yağ asitleridir. Besinlerle alınamadığı durumlarda gıda takviyeleri ile alınmaları gerekmektedir.

NEDEN MÖLLER’S 

  • 160 Yıllkı Tecrübe
  • Gerçek Norveçli
  • Zengin Omega3 Kaynağı
  • Kalite ve Güvenlik
  • Doğallık
  • Lezzet ve Tat

@MollersOmega3  Balık yağı Şurupları üretimini sağlayan @Farmativa İlaç firmasına yeni yıl için göndermiş oldukları bu güzel jestlerinden ötürü ayrıca  çok teşekkür ederim.

Sevgiyle Kalın 

LEZZET TRAMVAYI 

Lezzete Giden Yol Lezzet Tramvayi ile Başlar  

 

Sosyal Medya İletişim Bilgileri 

http://www.mollers.com.tr

http://www.facebook.com/MollersOmega3Turkiye

http://www.twitter.com/mollersomega3

http://www.instagram.com/mollersomega3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here