Göztepe 60.Yıl Parkı ve London Cafe

0
1223

Bugün havanın güzel omasından ötürü akşam üstü  kızımın parka gitme isteği üzerine ailece Göztepe Parkına gittik. Göztepe Parkı  2013 yılı itibariyle yenilendi. Geçen seneye kadar  cami olması konuşuluyordu. Son kararlar neticesinde  İstanbul belediyesi tarafından  büyük  harcamalar yapılarak Göztepe  Parkına  masraf yapılarak çiçeklendirme oldu ve  Tema parkı  olarak  ilan edildi.

Nisan ayın  ortalarında gittiğimizde Lale zamanında  Göztepe Parkında değişik etkinlik olmuştu.Parkta eski yıllara nazaran  bir kıpırdanma olmuştu. Önceki seneler gittiğimizde   çok kalabalık olmayan bu park , Tema parkı olduğundan beri kalabalık olduğu dikkatimi çekti.  Çocuklar için  yapılan parklarda da değişik  tarzda ki oyunlar dikkat çekiciydi. Özellikle kızım bu oyunları oynarken  çok eğlendi.2 saatlik park gezimizden sonra  tabi parkta çay ve   cafe tarzı olmadığından ve  uzun zamandır  sürekli gittiğimiz Göztepe Parkı  karşısında LONDON CAFE   ‘de  Çay keyfi  yaptık.

London Cafe  genelde çocuklu ailelerin özellikle bebek arabalı  ailelerin sürekli gittiği mekan.Bundan 5 sene öncede bizde bebek arabalı bu cafeye çok gelir giderdik. 🙂   Şık ve nezih bir ortamı var. Sessiz ve  park karşısında   keyif yapmak isteyenler için ideal bir mekan.Bu cafe , bizim Her Bağdat caddesi turunun son durağıdır  diyebiliriz. 🙂 .Tavsiye edebileceğim mekan türlerinden bir tanesi .

Göztepe Parkı                     : Bağdat caddesi .   Göztepe

London Cafe Adres           : Bağdat cad. Prof.Dr Behçet Hulusi cad. Göztepe Palas 32 / A    Göztepe

Web Adres                            www.cafelnd.com

Lezzet Tramvayi

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here