Taşlıhan Restaurant

23
1284

Mekan önerilerine  devam  diyerek sizlere Anadolu Fenerin deki  bir restaurantı tanıtmak istiyorum. Geçen hafta   pazar günü  bruncha gittiğimiz  bir yer.   Taşlıhan Restaurant ‘ a  ilk vardığımızda  heybetli bir  tahta kapısı ile karşılaşıyoruz. Kışın  Dağ evi ve şömineli bir mekan . Benim tercihim ise   her zaman  şömineli ortamdır. .

Eskiden evlendiğimizde Bostancı Altın tepe’ de otururken  ,  salona bu tarz   şömine yaptırmıştık.ve  şömine karşısında kırmızı Şarap keyfi  bol bol yapardık 🙂  Şu an ki evimize de istedik Fakat en üst kat olmadığı için sıkıntı olur diye yaptıramadık. İşte bu nedendir ki   şömineli ortam görünce hemen kahvaltı ve yemek keyfi yapmayı da  ihmal etmiyoruz .

Yazında balkonda deniz manzaralı bir mekan . Bu iki ortamdan hangisinde kahvaltı ( brunch )   yapmak  isterseniz o da size kalmış  🙂

 Bu sırada Öyle bir zaman geçer Dizisi  fanatiklerine duyurulur. Dizi çekimleri  restaurant ve yanındaki evde yapılıyordu. 🙂

Sırf şömine aşkına ; Kar , kış demeden  bu yere gittiğimiz  doğrudur. Kışın romantik bir  ortamda kahvaltı yapmak isteyenler bu yeri kaçırmayın derim.

 Taşlıhan Restaurant 

Adres :Menekşe Sk. No:6 Anadolu Feneri Köyü / Beykoz / istanbul

Tel       : 0 ( 216 ) 536 00 16

Mobil :0 549 536 00 15

Web : http://www.taslihan.com/

 

23 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here