Üniversite Öğrencilerine Siber Zorbalık ve Oyun Bağımlılığı ile ilgili seminer verildi.

1
188

Türkiye Bilişim Derneği TBD İstanbul işbirliği ile 18 Ekim 2023 Çarşamba günü İstanbul Maltepe Üniversitesi Hemşirelik Meslek Yüksekokulunda okuyan dördüncü sınıf üniversite öğrencilerine ,Ortaokul öğrencilerine Mentorluk eğitimi için “Siber Zorbalık ve Oyun Bağımlılığı ” konusunda seminer verildi.

İstanbul Maltepe Üniversitesi Hemşirelik okulu dördüncü sınıf üniversite öğrencilerine Sosyal Medya Danışmanı olarak Ben Arzu Batur Yalçınkaya “Siber Zorbalık ve Oyun Bağımlılığı” hakkında bilgileri verirken , Rehber hocası Ayça Kudunoğlu ise üniversite öğrencilerine ” Siber Zorbalık ve Oyun Bağımlılığı ” konusunu rehberlik açısından ele alarak , bilinmesi gereken ve dikkat edilmesi gereken önemli detayları paylaştı.

Seminer interaktif bir şekilde devam ederken konu ile ilgili gelen sorular cevaplandırıldı. Bilgi içerikli semineri bu şekilde sonlandırmış olduk. “Siber Zorbalık ve Oyun Bağımlılığı” seminerine katılım sağlayan üniversite hocaları ve üniversite öğrencilerine ayrıca teşekkür ederim.

Bir seminerinde sonuna gelerek , ileri tarihlerde gerçekleşecek diğer seminerleri Lezzet Tramvayı blogumda gerçekleştikçe yayınlamaya devam edeceğim. Bu nedenle Eğitim odaklı tüm takipçilerimi blogumu ziyaret etmelerini tavsiye ederim.

Sevgiyle Kalın ,

Lezzet Tramvayı

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here