İş Bankası Emeklilerine Güvenli İnternet Semineri

0
136

İş Bankası Emeklilerine 20 Aralık Çarşamba günü saat 14:00 ve16:00 saatleri arasında İstanbul Kalamış Sahili lokalinde Güvenli İnternet Kullanım Semineri adı altında İnternet Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ? Sosyal Medya Güvenli Olma, Whatsup’ta Güvenlik ,Yapay Zeka konuları üzerine bilgiler aktardım.

Seminer sonunda ise, Kasım 2023 tarihinde yayına giren kitabım “İnternette Güvenli Kalma Sanatı” kitap ve imzayıda gerçekleştirdik.

Sevgili Esin hanım ile birlikte bir fotomuz ile Kitap İmza Anlarından görüntülerden bir demet daha 🙂

Her ne kadar fotojenik olmasam da 🙂 Hümeyra hanım ile gülümseyerek bir foto daha 🙂

Evet efendim bir seminer sonuna daha geldik ve ama 17 Ocak 2023 Çarşamba günü Isemder Derneği Kalamış Lokalinde , saat 14:00 ile 16:00 arasında Sosyal Medya Yönetimi konulu seminer vereceğim.

İş Bankası’nda çalışan veya Emekli olan herkesi seminerime beklerim. Hem sohbet ederiz, hem de aklınızda olan sorulara cevap vererek keyifli bir seminer gerçekleştirebiliriz. Eğitim almak isteyenler bilgi almak veya kayıt olmak için  İsemder Derneğine başvurabilirler.

Yazımın sonuna geldik ama , ileri tarihlerde farklı seminerler gerçekleştikçe Lezzet Tramvayı blogumda yayınlamaya devam edeceğim. Bu nedenle Eğitim odaklı tüm takipçilerimi Lezzet Tramvayı bloğuma davet ediyorum.

Sevgiyle Kalın efendim 🙂

Arzu Batur Yalçınkaya

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here