Kibele Ana Sofrası

20
419

Bugun size  Uzun zamandır takipçim olan    KIBELE ANA  SOFRASINDAN bahsetmek istiyorum. KİBELE ANA SOFRASI , Manisa ‘nın Sarıgöl  ilçesi ne  bağlı Dindarlı Köyünde  bulunmakta . Doğal ürünleri yetiştirip satış yapan bir firma. Doğal dediğimiz bu ürünler ise şu şekilde ;   Zeytinyağı, Anne eli özenle hazırlanan Tarhana, Salça ve pekmez ,domates suyu  gibi özlediğiniz  doğal köy lezzetleri haricinde susam,  ceviz kestane, patates, kuru üzüm ,köy yumurtası  ve son olarak da börülce.

Geçen gün Kibele Ana  Sofrası ndan güzel ürünler  ile karşılaştım  işte  Bu ürünleri arasında  , Üzüm Pekmezi , Domates Salçası  , Zeytinyağı , Anne eli değmiş Tarhana ve son olarak da domates suyu vardı.

Birbirinden  lezzetli olan bu doğal ürünlerin yapımının doğal olduğunu ayrıca belirtmek isterim.  Ayrı ayrı olarak   fiyatları hakkında bilgi  vermek istiyorum.

 

Tarhana Fiyatları

0,5 kg Tarhana: 10 TL –  1 kg Tarhana: 20 TL

Domates Salçası

5 lt’lik cam kavanozlarda 550 gr Salça: 8 TL  – 

1 lt’lik cam kavanozlarda 1100 gr Salça: 15 TL

Blendardan  geçirilmiş  Kabuksuz Domates Konservesi 

Tanesi 2 Lira

% 100 Doğal ve katkısız Zeytinyağı

0,5 lt Zeytinyağı: 15 TL
1 lt Zeytinyağı: 28 TL

Ev yapımı çekirdeksiz Sultaniye üzüm Pekmezi

1 Litre 20  Lira

0.5 Litre : 10 Lira

Ben bu ürünleri yeni yeni kullanmaya başladım. Mutfağımda organik  ürünleri görünce  o kadar mutlu  oluyorum ki, anlatamam 🙂 Sizlerde sağlık açısından doğal ürünleri tercih etmek isterseniz, Ege köyünden  bu doğal ürünleri sipariş etmenizin , bir  telefon  uzağınızda olduğunu hatırlatmak isterim.

LEZZET TRAMVAYI

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayı İle Başlar

İLETİŞİM  

KIBELE ANA SOFRASI

https://www.facebook.com/Kibeleanasofrasi/

20 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here