Lezzet Tramvayı 2.Yıldönümü ve Anneler günü için Çekiliş Düzenliyor.

0
434

Tüm Takipçilerimize Merhaba ,

Lezzet Tramvayın 2. yılını doldurmasına  birkaç gün  kaldı .  Kuruluş tarihimiz 7 Mayıs 2012. Dile kolay tam 2 sene oldu. Lezzettramvayi.com  7 Mayıs ‘ta 2 yaşına basacak .Tabi bu sırada anneler günüde yaklaşıyor.Bu  iki güzel olay nedeniyle Lezzettramvayı olarak  uzun zamandır   çekiliş yapmayı düşünüyordum.  Ama son bir iki ay  içinde , ailede   beklenmedik  sağlık problemleri nedeniyle  çekilişi ertelemeye karar  vermiştim.

Şimdi ise  www.lezzettramvayi.com un   2.yıldönümünü ve anneler gününün yaklaşması  nedeniyle   çekiliş yapma zamanımız  geldi diyerekten hediyeler ve    katılım şartları hakkında bilgi vermek istiyorum.

Çekilişte neler mi var  ?  2 takipçimiz birbirinden güzel  2 tane hediye kazanacak. 

1.çekiliş Lezzettramvayi.com ‘un 2.yıldönümü nedeniyle ;

1 takipçimize

  •    Lezzet Tramvayı kolisi  hazırladım.  Lezzet Tramvayı yemek ile alakalı olduğu için  yıldönümümüz şerefine    kuru yiyecekleri bir koli haline getirmeyi düşündüm.  Lezzet Tramvayi Kolisinde  ise   1 kilo pirinç , 1 kilo bulgur ( pilavlı ) , 1 paket makarna , 1 paket şehriye , 1  paket  acılı domates kurusu  , 1 paket tel şehriye  ve 1 paket  irmik var.

Anneler günü nedeniyle  ;

1 takipçimize

  •  Makarna Tenceresi

hediye  etmeyi düşünüyorum. Bu çekilişe katılım  hiçde zor değil . Katılım Şartları  ile ilgili detayları  aşağıda bulabilirsiniz.

 KATILIM ŞARTLARI

  • Sosyal medya (  Facebook , Twitter, İnstagram , Google +  sayfalarında takipcimiz olmanız yeterli )
  • Takipçi olduğunuza dair linkleriniz ile birlikte mail adres bilgilerinizi  lezzettramvayi@hotmail.com adresine  göndermeniz  yeterli.
  • Katılım  Tarihinin Son günü : 04.05.2014  23:59  saatine kadar   katılım gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kazanan şanslı 2 takipçimizin adres bilgileri sonradan mail aracılığı ile  istenecektir.

Hepinize Bol şanslar ,

Lezzet Tramvayi

Lezzet Giden  yol Lezzet Tramvayi ile başlar 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here