LEZZET TRAMVAYI MARKA TESCILINI ALDI

0
69

logo

 

LEZZET TRAMVAYI

20 senelik Bilgi İşlem tecrübesi sonunda gıda sektörüne olan ilgisinden ötürü  ,7 Mayıs 2012  Yılında  LEZZET TRAMVAYI  blogunu kurarak   Yemek ve Mekan  Blog  Yazarı  olan  başlayan Arzu Batur Yalçınkaya ,  sonunda  hobi olarak başladığı blog yazarlıgını  işe dönüştürmeye  karar vererek girişimde bulunmaya karar verdi.

LEZZET TRAMVAYI

Ege’ nin  verimli topraklarında  Ayvalık  Altınova- Dikili  arasında  yetiştirilen zeytinlerden SOGUK SIKMA  ile elde edilen , Naturel Sızma zeytinyağı   ile birleştirip  2014  yılının ilk aylarında Marka Tescil  başvurusu yaparak Lezzet Tramvayı  Ayvalık Naturel  Sızma   Zeytinyağları adını  alarak  ilk girişimde  bulundu.

LEZZET TRAMVAYI

Bu zevkli  macera  ve çalışmalar ;  daha sonra  ,18 Ekim 2014 ‘ te  Koşuyolu MAYA KARADENİZ  MUTFAĞI’nda   gerçekleşen , sosyal medyada aktif olan Yemek Blog   Yazarları ve sponsorların katılımlarıyla ,Lezzet Tramvayı Sonbahara Merhaba Partisi ; (  #LezzetTramvayıileSonbaharParti ) organizasyonu ile LEZZET TRAMVAYI  Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağları lansmanı   ile duyuruldu.

Agustos 2015   itibariyle  LEZZET TRAMVAYI    Marka Tescil onaylanarak ,  LEZZET TRAMVAYI Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağları satışlarınıda  yavaş yavaş yapmaya başlamıştır. LEZZET TRAMVAYI, halan ileriye doğru adımları ,   ağır ama  emin adımlarla ilerleyerek   çalışmalarını   sürmektedir. Ayrıca Lezzet  Tramvayı Firma ile ilgili prosedurler   tamamlandığı zaman satış nokta  yeri duyurulacaktır.

Neden Naturel Sızma Zeytinyağı  ?

ÇÜNKÜ  ;

 • Zeytin ağaçları meyvelerine fiziksel ve mekanik  işlemler uygulanarak   elde edilen yeşilden sarıya doğru değişebilen  renkte   ve kendine has tadı ve lezzeti olan   bir yağ çeşitidir.
 • Naturel Sızma zeytinyağı , kokusu ve tadı buruk kekremsidir.
 • Lezzet Tramvayı   Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağı   ürünümüz, Ege bölgesinin Ayvalık yöresine   ait olup Soğuk Sıkma  ile   yapılmaktadır.
 • Kimyasal madde kullanılmadan üretilen yağ çeşidir.
 • Çocukların beyin ve kemik gelişiminde  önemli bir yeri vardır.
 • Anne Sütüne çok yakındır.
 • Lezzet Tramvayı  Ayvalık Naturel Sızma  Zeytinyağı  tadı meyvemsi  ve genizde güzel tat bırakmaktadır.
 • Maliyeti fazla olmakla birlikte saglık için en önemli yağ çeşidir.
 • O.K ve E vitaminleri içererek saglık için bir çok faydası vardır ( cilt ,kalp ,kabızlık ,kolesterol, kanser )
 • Lezzet Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağlarını , kahvaltılarda,  yemeklerde, salatalarda  rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Lezzet Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağlarını, serin yerde  ve ışık almayan yerlerde muhafaza edildiği takdirde  2 yıl garantisi bulunmaktadır.

SOĞUK SIKMA Nedir ?

Hamur haline getirilen zeytinyağı belli bir ısıda ısıtılır.Isı derecesi  27 dereceye  kadardır. Bu işleme SOĞUK SIKMA denilir.  Bu  ısıya   kadar sıkılan  zeytinlerden elde edılen yağ   daha az çıkmasına nazaran  kalitesi  yüksektir. Ne kadar ısı düşerse kalite o kadar artar.Ayrıca  Zeytinlerin dalında koparılıp hemen sıkılmaya alınması zeytinyağının  kalitesini   artırır.

Politikamız 

Verimli topraklarda elde edilen   kaliteli ürünü ,  uygun fiyatta    tüketici ile   buluşturmak

Amacımız

Türkiye ve Yurt dışı çapında  Lezzet  Tramvayı Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağlarının  taninabilirliğini sağlamak

lt1

LEZZET TRAMVAYI NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞINI NASIL TEMİN EDEBİLİRİM ?

Şu an  1,2,5 litrelik  Lezzet Tramvayı Naturel Sızma Zeytinyağları  olarak  Instagramdan  (www.instagram.com/lezzettramvayi  Direk Mesaj DM ile  ) veya  053263744 46  Whatsup  ile   sipariş almaya başlamıştır.

Lezzet Tramvayı AYVALIK Naturel Sızma Zeytinyağları  Bilgi ve Sipariş  ile ilgili detaylara bilgilere https://www.lezzettramvayi.com/lezzet-tramvayi-ayvalik-zeytinyagi adresinden de ayrıca  ulaşabilirsiniz.

 

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here