Nişantaşı Arcade Hotel Bistro Restaurant ‘ta iftardayız

0
8

Geçen hafta Nişantaşı ‘da saglık checkuplarımızın saatiyle , iftar zamanı  çakınca iftar için  önceden ,   Nişantaşında Şişli’ de   merkezi  yerde olan  Arcade Hotel  Bistro Restaurant ‘ta   rezervasyonlarımızı yaptırdık.

Bu hoteli  , Geçen aylarda  Nişantaşı’na alışverişe gittiğimde bir kahve içmek için girdiğimde keşfettim. Yalnışlıkla  restauranta   giriş yapayım derken ,  otele girişine  girmişim. İyi kide girmişim ki  ; Giriş  o kadar şık ve zarifdi ki  çok beğendim.:)

otel

Arcade Hotel ile ilgili  detaylı bilgi ve fiyatlar  için Arcade Hotel Linkini tıklayabilirsiniz.

otel2

Arcade Hotelin  Bistro Restaurant   ve otel girişi  olmak üzere  2 girişi bulunmakta.Ayrıca otel içinden de bistro ya erişebilirsiniz.  Giriş bölümü ,  sigara  içenlere  göre ayrılmış bir bölüm .

ARCADE Cafe

İçeri bölümü ise uzunlamasına bir  koridordan  oluşuyor. 60 kişilik kapasitesi ve 100 metre kare alanı bulunan   Arcade Hotel her gün saat  7:00 ‘ de kahvaltı  yapmak isteyenler için açılıyor ve gece 22:30 kadar açık.  Bistro restaurantların türk ve  uluslararası mutfak yemek kültürlerini  deneyebileceğiniz  ideal bir mekan. 🙂

cafe

İlk gittiğimizde   kimsecikler yoktu. Hatta  eşim @Gurmes2015 ‘e senin için  restaurantı kapattırdım.Şakası yapmıştım. İçimden de yemekleri   inşallah güzeldir demeden de edemiyordum. 🙂 Genelde dolu mekanların yemekleri revaçtır ya. 🙂 Çok kalabalık olmamasının sebebi ise   ; Otel bistro restaurantı olunca ,  dışardan çok pahallı  olup gelmeyen de çok  olur diye düşünmedim değil 🙂

İftar zamanı geldi çattı  ve  sırasıyla   İftariyelikler, Mercimek Çorbası  ,  İçecek,  içli Köfte  ,  Çoban Kavurma veya ızgara köfte   seçeneği ,  Salata  , Çay  geldi . Bir eksiğimiz tatlıydı.

İftariyelik  ve mercimek çorbasının tadını aldıktan sonra içim rahatladı.Lezzeti gerçekten süperdi.

İftar Masamız  ;

ARCADE MASA

İçli Köfte  ; Müthiş bir tadı var. İçli köfte içide kıymalıydı.

KÖFTE

Izgara Köfte  ; Köfte   genelde ev yapımı sevdiğim  için  dışarda yemeyi sevmem ev yapımı olduğu  gerçekten süperdi. Izgara  köfteyi fotoğraflamayı unutmuşum desem inanırmısınız 🙂

Rahat bir şekilde   yemek  ve sohbet derken iftar  yemeğimizi afiyetle yedik.

Arcade Hotel Bistro Restaurant  fiyatları  , Nişantaşı ortamınına göre   gerçekten ucuz. Fiyatı Fix 55 lira  . Fırsat sitelerinde  de üyelikleri bulunmakta. Arada bir takipte olmanızda fayda var. Daha uygun fiyatlar da gitmeniz mümkün  benden söylemesi.

Nişantaşında   alıverişe gidipte ,  kahve çay molası vermek isterseniz ,  yemekleride bizim tarafımızdan test edildiğine göre   öğlen , akşam yemekleri için    gidebeleceğiniz  keyifli bir mekan diyebilirim.

Evet Şimdilik benden   bu kadar   LEZZET TRAMVAYI   takipte kalmanız dileğiyle  ,  yeni mekan tanıtımlarımda görüşmek  üzere  ,

LEZZET TRAMVAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ  

www.facebook.com /LezzetTramvayi

www.instagram.com/LezzetTramvayi

www.pinterest.com/LezzetTramvayi

www.Plus.google.com/LezzetTramvayi

www.twitter.com/LezzetTramvayi

www.youtube.com/lezzettramvayi

Sevgiyle ve Takipte Kalın

LEZZET TRAMVAYI

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayı İle Başlar  

 

 

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

dört × iki =