Sömestr Tatilinde LEGOLAND ® Discovery Centre İstanbul Ziyaretimiz

0
6

30 Temmuz 2015 te açılan LEGOLAND ® Discovery Centre İstanbul   ‘ a   gitmek istemiştik.Fakat kurs ve tatil   dönemine   denk geldiği için    fırsat bulup da gidememiştik. Sömestr tatili için LEGOLAND ® Discovery Centre İstanbul ‘ dan    davet geldiğinde  hemen  değerlendirip  Bayrampaşa Forum Avm ‘ ye  gittik. . İyi ki  gitmişiz ki , İpek kızım ve  Alanya’dan   gelen  kuzeni  Efe’ miz   çok mutlu oldular.

efe1

LEGOLAND ® Discovery Centre İstanbul hakkında kısa bir paylaşıma ne dersiniz  ?

İlk girişte   legolar ile yapılmış 6 metrekarelik  bir zürafa ile karşılaşıyorsunuz. Ayrıca bu  harika eglence merkezinde 4D sinema ile hiç görmediğiniz  sinemaları  seyretmeniz mümkün. Tamamı 3000 metrekarelik bir alana yayılan LEGOLAND ® Discovery Centre İstanbul  eğlenceli ve öğretici etkinlikleriyle 3-10 yaş arası çocuklu ailelere  hitap etmekte.   İlk  girişte  Krallık Macerası Laser  Oyunu   ile karşılaşıyoruz .Tabi çocuklar ilk  bununla karşılaşınca   çok mutlu oldular ve  sonra legolar ile  yapılan  ülke tanıtımların olduğu  Mini Land bölümüne  giriyoruz. Ben gezerken bile keyif aldım ,  artık çocukları düşünün 🙂

efe2

Sonra mı   ? Biraz ilerlediğimizde  ortada  bulunan  Lego havuzundaki  rengarenk legolar  çocukları cezbediyor.Aşağıdaki fotodaki  mutluluğa bakar mısınız  ?

efe

Tabi birde   legolar ile  araba yapıp ,  yariş pistinde kaydırma zevkini yaşamamız lazım. Özellikle erkek  çocuğu olanların  ayrılamayacağı bir mekan.

efe3

Ayrıca LEGOLAND ® Discovery Centre İstanbul ‘ da  ,  ister dogumgününüzü  , ister karnenizi  bir partiyle kutlayabilirsiniz.

Legoland_Discovery_Centre_Parti

Parti evini kullanananlar ,eglence merkezindeki tüm etkinliklerden faydalanabiliyor. Ayrıca dogum günü  pastası ve sınırsız meyve suyu ,her 5 çocuk için 1 yetişkin  ücretsiz giriş yapabiliyor.

Premium Dogum günü  pastası haricinde  kurabiye ,pizza ,özel atölye çalışması , dogum günü çocuguna yıllık üyelik imkanı  sizleri  bekliyor.

Üstelik 22 Ocak -29 Şubat arası yapılan tüm  parti rezervasyonunda %15 indirim çocukları bekliyor. Üstelik rezervasyonu şimdi kullanmanız sart değil, Yılın dilediğiniz takirde kullanma şansına sahipsiniz.

TTT

 Tabi   LEGOLAND ® Discovery Centre İstanbul  çıkışta ise , Legoseverler  çocuklarımız  için  alışveriş yapma zamanı .Eee artık herkese kolay  gelsin diyelim. Daha anlatmadığımız  birbirinden o kadar   güzel  etkinlikler var ki , çocuklarınıza güzel bir gün  geçirmek için kaçırmayın  derim 🙂

Bir dahaki   mekan tanıtımın da görüşmek üzere

Sevgiyle Kalın 

LEZZET TRAMVAYI 

Lezzete Giden Yolculuk  LezzeT Tramvayı İle Başlar  

LEGOLAND ® Discovery Centre İstanbul  Hakkında   DİĞER BİLGİLER

  • 0- 2 yaş çouklar ücretsiz
  • Online bilet  aldığınız takdirde  tasarruf edebilirsiniz.
  • Son giriş kapanıştan 2 saat öncedir.
  • LEGOLAND ® Discovery Centre  İstanbul  Magazası Pazartesi-Pazar  günleri 10:00 – 22:00 arasında bulunmaktadır.
  • Son giriş saati ise 18:00  dir.
  • Bayrampaşa  Forum Avm ‘ ye ulaşım  ve güncel fiyatlar için ayrıntılı bilgiye LEGOLAND ® Discovery Centre  İstanbul  ULAŞIM linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 − 10 =