TarçınEvents Ali Aras Baby Shower Partisi

0
96

fatma2

Geçen Pazar günü Sevgili Fatma ‘nın  2. bebeği  Ali Aras  için  düzenlenen  Osmanbey ‘de Lasagrada Hotel ‘ de gerçekleşen  babyshower  ‘ a davetli idim. Sevgili Fatma  bebişi Ali Aras  için  hazırladığı baby shower için  güzel hazırlık yapmış.  Tüm misafirler geldiğinde   Sevgili Tarçin Events Fatma ‘cım ,   tüm misafirlerine hoşgeldin diyerek giymiş olduğu  o güzel elbise ile  prensesler gibiydi.

Merkezi yerde bulunan  Lasagarada  Hotel ‘e ulaşım  çok kolay oldu. Misafir için hazırlanılan masaların  sunumu çok  hoştu ayrıca. Ali Aras için  düşüncelerimizi anlatan bir yazıda yazmayı ihmal etmedik. 🙂

fatma3

 Lasagrada Hotel   ‘in   Terasta  gerçekleşen baby shower partide  Açık Büfesi  ile  misafirlerine unutulmaz  keyifli bir  ziyafet  çekildi .

otel

Ali Aras ‘ın pastası  da ayrıca Sevgili Şımarık Tatlar Çilem ‘ e ait  olduğunu belirtmek isterim. Pasta   lezzeti bir harika idi .

makaron

Sevgili Blog yazarları arkadaşlar ile  keyifli sohbet ederken ,  makaronların lezzetine bakmayı  unuttum ama  🙂 Makaronların görselliği lezzetinin   güzel olduğunu   gösteriyor bence .

Sevgili Fatma , baby shower partisine   gelen  misafirlerinide unutmamış ve bizler için küçük hediyeleride  oldu.

Hediyeler arasında   mis kokulu Lavanta keseciği ;

2

Activa dan  Yoğurt

activa

Online icecek.com dan  1 adet içecek

elmacayı

Revox tan  Saç Bakım Kremi

qaz

Baby Shower partiye  davetli   3 Yemek blog yazarı arkadaşım  Lezzet Tramvayı Birgulun Lezzetleri  ,  Anne Adayı Tarçın Events  ve Keyifli Sofram   ile birlikte  bir foto çektirmeden olmaz dedik.

fatma

Son olarak ta    tüm  Blog  Yazarları  ile  bir foto  çektirerek günü  sonlandırdık.

toplu

Şimdiden Sevgili Fatma’ya  hayırlı doğumlar dileyerek sevgili Ali Aras ‘ı saglıkla kucağına  almasını  temenni ederim. Ayrıca , Sevgili Fatma ‘ ya bu güzel  baby shower partiye daveti için de  teşekkür ederim. Bebek bekleyen  veya isteyen  tüm arkadaşlarıma da böyle güzel baby shower  organizasyonu nasip etsin  dilemekten başka bir şey kalmadı  artık .

Tarçın Events  Ali Aras  Baby Shower s Parti  ile ilgili   detaylar  için  #tarcınevents #tarcineventsbabyshower #aliarasgeliyor Sosyal Medya hesaplarından  takip edebilirsiniz. 🙂

Sevgiyle Kalın

LEZZET TRAMVAYI

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here