Bademle Buduk Baby Shower Partisindeyiz

0
84

678

Sömestr Tatlilin ilk haftası   Sevgili Elif  ‘in   daveti ile  Baby Shower  Partisine katıldım. Baby shower  partisi olarak ilk  defa böyle bir partiye katıldığım   için   çok mutlu oldum.ve böyle güzel bir günde      Elifciğimi yalnız bırakmak istemedim.

baby shower

Baby Shower  partisini benim  gibi ilk defa gidenler için  ,  “Nedir Baby Shower?”  hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum 🙂

Baby shower  aslında    hamile olan kişinin  yakın arkadaşları tarafından organize  edilip ,  bebek  ve annenin ihtiyaçlarını  karşılamak  ve bu sayede keyifli   vakit geçirmek için düzenlenen bir parti. Ama tabiki anne adayıda bu partiyi    düzenleyebilir.

Bademle Buduk Blog Yazarı arkadaşımızın  düzenlemiş olduğu  Baby Shower  , Naz Event Organizasyonluğunda  görkemli  bir yer Olan Qubbe  İstanbul ‘da gerçekleşti. Baby Shower  partisinde Sevgili Elif ve doğacak sevgili Berke ‘ye  blog yazarları  arkadaşları  tarafından güzel   hediyeler verilirken , tabi Elif bizlerede  farklı firmalardan gelen hediyeleri  hediye etti . Nestle , Koroplast , Lav ,Bioderma , Baby Corner gibi  birbirinden degerli firmalarda bulunmaktaydı.

baby

En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş  , bu güzel davet için  sevgili Elif ‘e tekrar teşekkür eder, Sevgili  Berke  ye  şimdiden mutlu ve  saglıklı bir gelecek için  şimdiden  küçük Berke ve anne yi kutluyorum.

qaz

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here