Bafa Gölünde Köy Kahvaltısı Keyfi

0
3325

Kurban bayramı için  arkadaşlar ile   Bodrum’a gitmiştik.Kahvaltı  meraklı olduğumu , arkadaşlar bildikleri için Bodrum’dan İstanbul ‘a  dönüş yolunda ,Bafa Gölünde  köy kahvaltısı  yapmaya gittik.Gerçekten süper bir yer .

Bafa Gölü  Söke Yolu üzerinde  bulunmakta ve  turistlerin akınına uğradığı bir yer.Mekana ilk girişte , Dikkat ettiğim bir konu; Türklerden çok turistlerin kahvaltıya gelmesiydi.Tabi Türkiye’nin doğal güzelliklerini ve yöresel yemeklerini keşfeden meraklı turistlerin olması bizim açımızdan çok güzel .

Kahvaltı için gittiiğimiz yer   genelde bir salaş mekan. Mekan girişindeki  havuz içinde yılan balıkları  bulunmakta Köy  kahvaltısında gelenler ise  doğal ve taze. Bu yüzden , Bafa Gölünde köy kahvaltısı keyfi  yapmanın tadına doyum olmuyor  diyebilirim.  Tabiat Parkı olarak önem taşıyan Bafa gölü hakkında daha detaylı bilgi için  Bafa linkini tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.Ege Bölgesinde  bir yere gittiğiniz zaman Bafa gölünde köy kahvaltı keyfi yapmayı kaçırmayın derim. Gerçekten çok keyifli bir yer .

Sevgiyle Kalın 

Adres : Ulaşım bilgilerine Bafa linkini giriş yaparak bulabilirsiniz.

LEZZET TRAMVAYI

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayı İle Başlar  CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here