Feriye Restaurant ta Tursil Lansmanı

0
172

Geçen günlerde Medpartners ‘tan gelen davet üzerine  ÇOK ÇAMAŞIR VARSA TURSİL İLE YIKA sloganı ile Temizliğin simgesi olan  Tursil ‘in    eğlenceli  ve ödüllü yarışma ve yeni ürünlerin   lansmanı    9 Mart  Çarşamba sabahı Feriye  Restaurant ta  Tursil ‘in 3 senedir marka yüzü olan Neşe Erberk ve sevilen sunucu Vatan Şaşmaz  ile birlikte gerçekleşti.

Henkel Türkiye Genel Müdür  Töre Bey ve Tursil Pazarlama Sorumlusu Eski Tursil ve yeni Tursil ürünleri hakkında bilgilendirme yaptılar. Bilgilendirmelerden sonra Vatan Şaşmaz bizlere  bir  soru ile küçük bir yarışma olacağını söyleyerek soruyu yöneltti. Soru şu şekildeydi :Lansmanda bulunan büyük  Dev Tursil  şişenin kapağının kaç adet çamaşır yıkama kapasitesinde  olduğu idi. Yarışmaya katılım sağlayanlardan tahmin eden 3 kişiye bir sepet dolusu Tursil ürünleri hediye edildi. Yarışmayı kazananlardan biriside blog yazarı arkadaşımız Yağmur oldu.Sevgili arkadaşımı tekrar  tebrik ediyorum.

TURSİL ,  yeni ürün tanıtmak amacıyla  belli AVM lerde  yarışmalar düzenlemeye   başlıyor.  Tek şişeyle 790 adet çamaşır* yıkayan Tursil, çeşitli AVM’lere yerleştirilecek dev şişesiyle toplam kaç tane çamaşır yıkanabileceğini  soracağı yarışma  ;

25 Mart 2 ta İstanbul Outlet ‘te  başlayacak.

1-2-3 Nisan ‘da İstanbul Cevahir  Avm  ‘ de

8-9-10 Nisan  ‘ da İzmir Optimum  AVM ‘de

15-16-17 Nisan ‘da  Ankamall Ankara’da

22-23-24 Nisan  Bursa Özdilek  AVM  ‘de   gerçekleşeçek. İsteyenler www.tursilhesabi.com adresine yollayarak yarışmaya katılabilecekler.

25  Mart ‘ta  başlayan yarışma , 30 Nisan 2016 tarihine kadar sürecek. 11 Mayıs ta ise  sonuçlar  açıklanacak.Tahmini yapan  5 yarışmacıya ise sırasıyla , çamaşır makinesi , 10 kişi Tursil hediye paketi  ,15 kişide ütü kazanacak.

10:00 de başlayan  Lansman 12:00   ‘ de   bitince  sevgili Neşe Erberk ve Vatan Şaşmaz ile  fotolar  çekildik.Vatan Şaşmaz  ile  Blog Yazarları   Papatya Selfiesi

Restaurant çıkışında, blog yazarları  ile güzel boğaz manzarasını  arkamıza alarak   fotoğraf çekmeyi ihmal etmedik.

 

Evet bir lansmanında sonuna  geldik. Güzel bir ortam , güzel sohbet  ve güzel bir lansman daha ne olsun . Keyifli geçen lansmana ,  Bizi  davet eden Medpartners firmasından Müge hn’ a  ayrıca çok teşekkür ederim.

Bir dahaki  etkinliklerde buluşmak üzere ,

LEZZET TRAMVAYI 

Lezzete Giden Yolculuk LEZZET TRAMVAYI ile başlar 

1 YORUM

  1. Ay Can’ım benim ne güzel özetlemişsin yazını. Ayrıca cok teşekkür ederim. Çeyizime koydum mandallığımı. Deterjanlar kullanılmak üzere banyoya. Kalemine sağlık. Seni gördüğüme çok Mutlu oldum. Güzel bir gün oldu. Cok öpüyorum. 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here