Tavsiye Evinde Chefika ileTeremyağı Çay Etkinliği

0
385

Bugün Tavsiye  Evinde Chefika ile Teremyağ  çay etkinliğindeydim. Uzun zamandır Chefika ‘nın  etkinliğine katılmak istemiştim. Fakat kısmet olmadı.Bugün   ise tesadüflerle dolu bir gün olmasına karşılık  çok güzel bir gün geçirdik. Tavsiye  Evine gittiğimde  Chefika hn çok güzel  yemekler hazırlıyordu. Bu sırada masalar donatılmış çok güzel   yemek ve mezeler yapılmıştı. Tabi tarifleri de canlı olarak da  görme fırsatım oldu.  Yapma fırsatım olduğunda kesinlikle    yemek sitemde  yayınlayacağım.

 Bu sırada  selfii yapmayı da ihmal etmedik.Tavsiye Evinde önceki etkinliklerde tanıştığımız  Makyaj Odası  adresi sahibi Hümeyra ile  yine birlikteydik.Tabi bu sırada farklı blogger arkadaşlarla da tanışma fırsatımız oldu.

Chefika’nın ellerinden   Enginarlı pilav  , Kabak salatası, Helva , Humus   yapıldı. Yediğimiz yemekler gerçekten süperdi. Tabi  Burda asıl tat ise Teremyağın kullanılmasıydı. Tadı gerçekten süper. Bu etkinliğe katılmadan öncede tesadüf ise benim de yemeklerde Teremyağı kullanmamdı. Teremyağın  yemekteki özellikleri hakkında Chefika bilgiler verdi.   Son olarak ta  Chefika  ve Müge  hn ile   birlikte bir video çekimi  yaptık.

Bugün Chefika ile çay saatine davet etikleri ve misafir ettikleri için Tavsiye Evine   çok teşekkür ederim.

Başka etkinliklerde  buluşmak üzere

Sevgiyle Kalın,

LEZZET TRAMVAYI

Lezzete Giden Yol Lezzet Tramvayi ile başlar 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here