Mabeyn Restaurant

0
574

Birkaç aydır etkinlik ve lansmanlardan mekan tanıtımına fırsat veremediğim doğrudur.Fakat bu sıralar   yogunluklardan sadece yemek ve   pastalara yer verdiğimi farkettim.  🙂 Bu nedenle  havalar  iyi  olmaya başladı   diye söylüyorum.  Ailece yapılan gezmeler  başladı diyebilirim . :))

Şimdi sizler ile    Yaz ayların başlangıcı   olan  şu   güzel günlerde ailece gittiğimiz bir mekan Mabeyn  Restaurant  ‘tan bahsetmek istiyorum. Mabeyn Restaurant ‘ta  Hafta sonları Pazar günü , Gaziantep  Açık büfe kahvaltı olduğunu ,önceki senelerden bildiğimden,Bir kaç hafta sonra Ramazan ayının gelmesi nedeniyle ,  ailece kahvaltı keyfi yaşamak için , geçen hafta rotayı   Mabeyn  Restaurant’a  dogru çevirdik ve bu sayede   çok güzel  yöresel kahvaltı yapmış  olduk.

Mabeyn Restaurant ‘ ta yok yoktu  gerçekten   açık büfe  inanılmaz lezzetler ile doluydu. Kültür gezileri yapmayı çok sevdiğim için ,2 sene önce sadece kebap  yemek için, Gaziantep ‘ e  sabah gidip akşam döndüğümü  bilirim. Bu  nedenle gerek , kebapı ve   baklavası inanılmaz  lezzetli olup  kahvaltısınında ayrı bir lezzette  olduğunu düşünerek bu  yazıyı yazmak istedim. Pazar günü Gaziantep Yöresel  Kahvaltıda neler mi var ,Ciğer , katmer , beyran çorbası gibi Gazantep ‘ e has yöresel lezzetleri  bizler sunuyor.Gaziantep   kahvaltısını yaşamak için  bu kahvaltıda bulunmak gerekir diye düşünüyorum..Ayrıca çocuklu aileler  için   oyun yeride bulunmakta olduğunu ve çocuklu ailelere hitap ettiğini belirtmek isterim. ve kurumsal firmalar içinde farkındalık yaratan ve  iş toplantılarının da yapıldığı  şık bir mekan.

Kahvaltı   ve Ramazan İftar  Fiyatları ise  şu şekilde ;

Yetişkin Kahvaltı Fiyatı  : 55 lira

0-5  Yaş Kahvaltı Fiyatı  : Ücretsiz

6- 12 Yaş Kahvaltı Fiyatı : Ücret yarısı kadar.

İftar Menü Fiyatı              : 90 lira

Evet  şimdilik benden bu kadar 🙂 , hazır havalar güzel olmuşken bahçede  ve şık bir ortamda Gaziantep Yöresel Kahvaltı  yapmak isteyenler bu mekana gitmeyi   kaçırmayın derim . 🙂

Sevgiyle  Kalın ,

LEZZET TRAMVAYI 

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayı ile Başlar  

Adres : Burhaniye Mh., Eski Kısıklı Cd No:129, 34398 Istanbul/İstanbul, Türkiye

Rezervasyon Tel : 216 422 55 80

 

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here