Sanal Dünyada gerçekleşen Bilişim Suçları ve alınması gereken Önlemler semineri gerçekleşti

0
118

İstanbul Sahrayıcedit Nevzad Ayasbeyoğlu Ortaokulu’nun daveti üzerine 13 Mart 2024 tarihi Salı günü sabah 09:00 – 11:00 saatleri arasında okul velilerine ve 7.sınıf ortaokul öğrencilerine , “Sanal Dünyada gerçekleşen Bilişim Suçları ve alınması gereken Önlemler ” seminerinde ; Sanal dünyada yaşanan olaylarda gerçekleşen güncel olaylardan örnekler vererek ,sanal dünyada gerçekleşen siber saldırılara karşı korunma yöntemleri ve alınması gereken önlemler hakkında bilgileri anlatırken, konu ile merak edilen sorular cevaplandırıldı.

Seminer sonunda bir foto çekilmeden olmaz dedik ve buyrun fotoğrafımıza ;

Bir seminerinde sonuna gelerek , “Sanal Dünyada Gerçekleşen Bilişim Suçları ve Alınması Gereken Önlemler“semineri için ilk olarak okul idare bölümüne ve seminere katılım sağlayan okul velilerine ve öğrencilere teşekkür ederim.

İleri tarihlerde gerçekleşecek diğer seminerleri , Lezzet Tramvayı blogumda ve @lezzettramvayi instagram hesabımda gerçekleştikçe, yayınlamaya devam edeceğim. Bu nedenle Eğitim sevdalıları, Lezzet Tramvayı blogumu ve @lezzettramvayı instagram hesabımı takipte kalmanızı tavsiye ederim . Bugün benim yazacaklarım bu kadar derken , herkese bol eğitimli ve keyifli günler diliyorum.

Sevgiyle Kalın

Arzu Batur Yalçınkaya

Bilişim Eğitmeni

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here