Türkiyenin En İyi Yemek Blogları

7
1268

 

Geçen gün  gelen  mail ile çok mutlu oldum. Neden mi ? Yemek Kulubu tarafından  LEZZET TRAMVAYI en iyi Yemek Blogları arasından  seçilmiş.

Yemek Blog Yazarlıgı  göründüğü gib kolay değil. Kızımın  doğmasıyla başlayan bu   güzel uğraşıya tam 4 senedir devam etmekteyim. Kendimi bildim bileli,  fotoğraf çekmeyi  çok sevdiğim için   bana   hiç zor gelmeyen bu uğraşı aslında  gerçekten yorucu. Fotoğraf çekip ,  bıkmadan usanmadan  blogunuzda yayınlamak  sonradan görev halini alıyor . LEZZET TRAMVAYI nı bebeğim gibi  çok sevdiğim  için  bana   çok keyifli geliyor. Yemek  ile birlikte mekan gezmeyi ve mekan keşfetmeyi sevdiğim için   yemek blog yazarlıgı nın yanına ,  Mekan Blog yazarlıgınıda ekledim. Şu sıralar    pek gezemesek de  ufak fırsatları  hemen   değerlendirmeye çalıştığımız da bir gerçek . 🙂

Yemek Kulubu, yemek blog yazarlıgının kolay bir uğraşı olmadığının ve meşakketli olduğunu   farkında olduğu için ki sürekli güncelleme yapan 1200  blog  arasından 27 güncel tutan  yemek blog yazarlarını Türkiyenin En İyi Yemek Bloglarını  seçmiş ve  bu bloglar  arasında    LEZZET TRAMVAYI  yemek bloguda bulunmakta.

Lezzet Tramvayı  Yemek Blog yazarı olarak   Demek ki ; bu kadar uğraşım boşa gitmiyor. Farklı siteler tarafından farkedilmek   benim için   gurur verici.

Yemek Kulubu’nu sitesınde  Türkiyenin En İyi Yemek Blogları   yazısına ulaşmak için

 Türkiyenin En İyi Yemek Blogları  linkin tıklamanız yeterli .Bu listeye  giren tüm yemek Blog Yazarı arkadaşlarımıda  yürekten tebrik ediyorum ve sevgilerimi yolluyorum.

LEZZET TRAMVAYI Takipte kalmanız için  Sizlerle Sosyal Medya hesaplarımı tekrar  paylaşıyorum.

LLLT

LEZZET TRAMVAYI SOSYAL MEDYA  HESAPLARI  

www.lezzettramvayi.com

www.facebook.com/lezzettramvayi

www.instagram.com/lezzettramvayi

www.twitter.com/lezzettramvayi

www.pinterest.com/lezzettramvayi

www.plus.google.com/lezzettramvayi

Bol  bol takip etmeniz dileğiyle

Lezzet Tramvayı 

Lezzete Giden Yolculuk Lezzet Tramvayı İle Başlar  

 

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here