Basilico Restaurant ve CupCake Party

0
192
Lezzet Tramvayı Basilico Restaurant ve CupCake Party de
Lezzet Tramvayı Basilico Restaurant ve CupCake Party de

Dün Sevgili Pastakarı & Şımarıktatlar & DidemCakes   ‘in birlikte   düzenlemiş olduğu  CupCake Party  için aldığım davet üzerine  Gayrettepede bulunan BasilicoRestaurant   ‘ yola çıktım .  BasilicoRestaurant  ve Cupcake Party  ‘de  15 blog yazarının katılımı ile  çok  keyifli bir gün geçirdik.

Yemek Blog yazarları , Kozmetik Blog yazarları ve  Pasta ve Cupcake Blog yazarlarının bulunduğu davette   konu genelde Pasta ,Cupcake ,kurabiye ağırlıktaydı.  Dün blog yazarları ile  keyifli  ve kahkahalı    sohbetler  tam anlamıyla   tavan yaptı diyebilirim.

@SımarıkTatlar ve  arkadaşlarımızın yapmış olduğu   kurabiye ,cupcake mükemmeldi. Özellikle  çatal kurabiyenin tadına bayıldım. Kurabiye  designı ise   çok hoştu. Kavanozdaki pasta   süslemesi ise, lezzeti haricinde  ayrıca gözede hitap ediyordu. 🙂

Kurabiye
Kurabiye

@DidemCakes arkadaşımın    hazırlamış olduğu  masa sunumu  ise göz alıcıydı.

Masa Sunumu
Masa Sunumu

Didemcakes in yapmış olduğu  kurabiyelerde çok lezzetliydi.

CUP CAKE
CUP CAKE

Ayrıca bizler için  yapılan cupcakeler , göze hitap etmekle birlikte mideyede hitap ediyordu.

Pasta  Kasrı içinde şunu söylemek isterim.  Blog dünyasında  ilk  etkinlikte   tanıştığım ve  benim ilk etkinliğimde çok yardımcı olan blog yazarı arkadaşımın pasta konusunda ise   müthiş lezzetler hazırladığına şahidim 🙂  Vermiş olduğum linkten  ise  http://pastakasri.blogspot.com.tr/2014/09/pirate-party-korsan-parti-burak-kaan.html Pasta Kasrı lezzetlerini görebilirsiniz.

Blog yazarları   tam olarak geldikten sonra  sponsor olarak  gelen PARTY LITE firması sahibesi Sevgili @HurcanHaydar ın şirketi ve  satış yaptığı  mum ve mumluklar hakkında  , biz blog yazarlarına bilgi vererek   ürünlerinin tanıtımını  yaptı.Ayrıca gelen Diğer sponsor firmalarda ayrı ayrı konuşma yaptı.

Bu sırada öğlen yemeği için  @BasilicoRestaurant’ta  durmadı ve birbirinden güzel mezeler ve yemekler ile blog yazarlarına show yaptı.Restaurant Müdürü Sayın @DuranReçber restaurant hakkında kısaca bilgi verdi. @LezzetTramvayı Sonbahara Merhaba Etkinliğinde tanıştığım   Chef @BurakArslan  ‘ın  Fransız aşçı ile birlikte moleküler mutfağa dair Tahinle bütünleşmiş Közlenmiş Patlıcan ve Biber salatası ,Ahtapot Carpacio ,Kinoa Kısırı _Mantarlı Tavuk köfte ,patlayan salatası ile   midemiz bayram etti .

Tahinle bütünleşmiş Közlenmiş Patlıcan
Tahinle bütünleşmiş Közlenmiş Patlıcan
Tadımlık
Tadımlık
Meyve
Meyve

Yemek sonrasında  Sponsor Firma olarak @Fıstıkcızade nin blog yazarları için göndermiş  olduğu fıstıklı baklava tadımı yaptık. Parti sonunda @DidemCakes hazırlamış olduğu   pasta  ile   bir etkinlik sonuna gelmiş olduk.

CupCake  Party sonunda birbirinden güzel sponsor firmaların göndermş olduğu hediyelerimizi aldık. Hediyeleri veren sponsor firmalara ayrıca çok teşekkür ederim.CupCake Party ‘ye  davet ettiği içinde ayrıca Sevgili @PastaKasrı @TülinKalkan   blog yazarı arkadaşıma da ayrıca teşekkür ederim.

@pakmaya@mutfaginyildizi@mollers@kliksa@hopla@uneller ‪#‎partyspapers‬ 

#‎uneller‬ ‪#‎Richs‬ ‪#‎pakmaya‬ ‪#‎kliksa‬ ‪#‎nüans‬‪‬ ‪#‎partylite_tr‬ 

‪#‎drpaste‬ ‪#‎Mollers‬ 

 Diğer etkinliklerde   görüşmek üzere ,

Sevgiyle Kalın 

LEZZET TRAMVAYI 

Lezzete  Giden Yol Lezzet Tramvayı ile başlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here